Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Megőríít!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Megőríít! Segíítséég!

Figyelt kérdés

Mi ez???

Van egy fiú, aki külsőre nem igazán jön be, nem nagyon tetszik, de ha rám ír gyorsabban ver a szívem, várom hogy rám írjon, alig várom, hogy fb-n megbökjön folyamatosan frissítgetek miatta, hátha történik valami. Mi ez???? Eddig még nem volt fiúm, de vannak fiú barátaim is. Sok fiúval jóba vagyok. Ez miez az érzés? Segítsetek??!!!


2011. júl. 2. 21:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

sajnálom.:/

hát igazából..kicsit hosszú lesz de bocsi.:/ remélem visszaírsz.:):/

na szóval én nem vagyok belezúgva, vagy nem tudom...:// de viszont beszélgetek vele minden este, tök jól elbeszélgetünk... tegnap este rákérdezett, hogy mi van a pasikkal, és mondtam hogy semmi és kérdeztem, h neked a csajokkal, ő meg mondta h már régóta nincs semmi csaj meg minden és hát én úgy vettem ki, hogy lehet bejövök neki, szóval ha azon lenne talizgatnánk minden lehet össze is jönnénk... de félek, nem smároltam még.. mi lesz ha nem megy? és ha valaki leszólja h miért jöttél vele össze? vagy csak azért kellek neki mert csaj kell neki?? sok kérdés van bennem:/:( valaki segítsen.:(:):/

2011. júl. 2. 22:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem talizz vele (: Aztán majd meglátjátok hogy mi lesz. A smárolásra még korai gondolni ;) Amúgy ne félj, menni fog az (: Csak ne görcsölj rá, és ne beszéld be magadnak, hogy béna leszel stb, mert akkor tényleg azleszel. Sok sikert (:
2011. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hehe. =) Nem vagyok előrelátó, mondtam, hogy saját magamból indultam ki, ezért mondtam, hogy sanszos, hogy ennek végül szerelem lesz a vége. ^^" A smárolástól ne félj. Én sem csókolóztam még, de nem tűnik olyan vészesnek a dolog, mert közelében már bizony voltam. Szurkolok neked.
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

amúgy közelében már énis vtam.:DD

2011. júl. 2. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!