Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek az emberek felé ha néhány roh@dt lelkű megutáltatta velem a legtöbb embert?

Figyelt kérdés

Ez az eset középsuliban volt. Szoktam teát csinálni. Egyik nap szinte éreztem a rosszindulatot az osztályban. Szinte várták, hogy beleigyak. Odamentem egyik "barátnőmhöz" és megkérdeztem, hogy miért ilyen furcsa mindenki, (ha nem kérdezem tuti nem mondta volna magától). Erre mondta, hogy mert beleköptek a teámba. Ezután leültem, vártam pár percet, aztán kiöntöttem a csapba.


Volt amikor egyik rossz minőségű ajtót becsuktam és aztán kinyílott. Azok a rib@ncok állandóan azt szajkózták, hogy miért nem lehet becsukni az ajtót. Legszívesebben képen vágtam volna az egyiket, de akkor még én lettem volna a rossz... Ehelyett csak kimentem és bevágtam az ajtót. Erre a kis roh@dék utánam szólt, hogy milyen jó, hogy most be tudtam csukni az ajtót. És pont a születésnapomon volt ez... :(


Nem csak ezek voltak a szemétség amiket csináltak velem, sok kis apró dologgal igyekeztek minél jobban kikészíteni, tönkretenni idegileg, ami sikerült is. Emiatt egyik ismerkedés alkalmával szociálisan retardáltnak neveztek, de ezek után csoda?

Most ott tartok, hogy egyszerűen utálom az embereket amikor előjönnek ezek a "kedves" emlékek. Hogyan lehet így ismerkedni? Gondolom azt mondanom sem kell, hogy nincsenek barátaim. De talán jobb is!...


És akkor ezek után legyen önbizalmam vagy bízzak meg bárkiben is...


20/l


2011. júl. 3. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor kell átváltani primitívbe. Megszólal, megütöd.
2011. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Te szerintrm vagy nagyon csúnya ehetsz, vagy nagyon szép.

Biztosan kilógsz, azért találtak meg.

Igazság szerint olyan szar társaságból jobb kilógni...

2011. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy akkor még én lettem volna az agresszív barom. :S


Ha tudtam volna ki köpött bele leöntöttem volna. :)

Érdekes, hogy ezt nem akarták elárulni. Ilyenkor persze összefogtak.

2011. júl. 3. 19:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Nézd, én megértelek. Az ilyen férgek előbb-utóbb egy olyan emberrel kezdenek el majd szívózni, aki majd lehet, hogy késsel esik nekik. Na majd akkor mehet a sírfelirart, hogy "Petike/Marika csak játszani akart".
2011. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy nem minden ember egy f*sz..ha mész egyetemre ott pl már általában normális arcok vannak..csak kitartás
2011. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kovpet ***** válasza:

Valamit elkúrsz.

Érdekes, engem sosem szívattak... Próbálták volna meg :)

2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Lehet, de mit? Azzal mert nem állok be a nagypofájú bulizós kétszínű felszínes söpredék közé? Akkor sajnálom, ilyen vagyok. Utálom ezeket a szánalmas hatalmi harcokat.
2011. júl. 3. 21:57
 18/23 A kérdező kommentje:
Bulizóst alkoholistára javítom...
2011. júl. 3. 21:59
 19/23 anonim ***** válasza:
Talán érzik, hogy komolyabb a felfogásod az övéknél...
2011. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 kovpet ***** válasza:

"Lehet, de mit?"


Nem tudom, nem ismerlek.


"Azzal mert nem állok be a nagypofájú bulizós kétszínű felszínes söpredék közé?"


Nagypofájú esetleg. A többi hogy jön ide? :)

De nem lehet egyszerre b.szni is meg szűznek is maradni...

2011. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!