Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan hogy csak a vékony nőknek lehet jó alakja?

Figyelt kérdés
Szerintem egy normál testalkattal rendelkező nőnek is lehet jó alakja, (HOZZÁTESZEM NEM A TELTKARCSÚRA MEG A DUCIRA GONDOLOK) pl.: ha egy normál alkatú nő szélesebb csípővel, hangsúlyos derékkal, nagyobb mellel rendelkezik, sportol, akkor miért ne lehetne jó alakja? Az a baj hogy arra is rámondják hogy fogyni kéne, mert nem vékony.Szerintem nem csak a vékony nőknek lehet bomba alakja. Mondjuk nekem a normál alkat ha sportol akkor olyan pl.:170/63-64kg vagy 165/59-60kg.
2011. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
marilyn monroe-nak pici melle volt, bár ő se volt telt. Jó vékony dereka volt.
2011. júl. 3. 21:31
 22/52 anonim ***** válasza:

27-30 évesen sonka volt. Ahogy bátyám mondta.


(no nem azért mert a barátnője amúgy 162cm/65kg)


MM tényleg sonka volt 27-30 évesen.

2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
nekem a vékonyság jön be. sőt, pasikban is a soványak jönnek be. Ízlés kérdése is, nem csak "divaté". Nekem ilyen az ízlésem, ezt látom szépnek. Te nem.. miért nem lehet elfogadni, hogy más mást lát szépnek?
2011. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
165 cm vok és 60 kiló. szerintem és sok más ember szerint is nagyon jól nézek ki! bár 5 kilót le akarok adni, de arról még nem lennék csont-bőr :)
2011. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 Pj0tr ***** válasza:

"Szerintem egy normál testalkattal rendelkező nőnek is lehet jó alakja, (HOZZÁTESZEM NEM A TELTKARCSÚRA MEG A DUCIRA GONDOLOK)"

Azért te is jól vagy összerakva. Leírod, hogy utálod, hogy te "normál" vagy és mégis a nagyon vékonyakat tartod szépnek, majd megfejeled azzal, hogy akkor a duci és a teltkarcsú nem szép (ez jön le az írásodból...)

Elárulom, hogy nem csak ez számít és nem csak egyfajta a szép. Ha már külsőség akkor a megfelelő dolgok kihangsúlyozása... Ezt pont egy lánynak magyarázzam?

Lényeg, hogy amíg nem extrém túlsúlyos vagy sovány valaki addig igenis tud jó alakja lenni. Az arányokat kell belőni.

2011. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Én 166cm vagyok és 79kg.Nem vagyok elhízott,bármennyire is annak tűnik.Vastag a csípőm,van mit fogni a combomon,és kerek popsi.van párom,de nem szeret velem kijönni az utcára,mert utánam szólnak.Szerintem minden pasinak más az ízlése.Ezt el kell fogadni.Valaki a ducikat,valaki a vékonyakat szereti.Homok óra vagy körte alak az mind egy.A lényeg,hogy a párodnak jó legyen és téged lásson a leggyönyörűbb nőnek.Senki sem tetszik mindenkinek!Ez így van rendjén.
2011. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk pont homokóra alakom van, voltam vastagabb is, akkor a csípőm volt széles. 95-a mellbőségem, szóval lehet hogy széles csípőm van, de vállam van hozzá meg mellem is. Amúgy a derekam vékony és 170/64 kg vagyok.
2011. júl. 5. 18:09
 28/52 anonim ***** válasza:
Képet! Az arcod nyugodtan takard ki.
2011. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
11:32 hol írtam hogy csak a vékony nőket tartom szépnek? Igen lehet valakinek vékony alkattal is jó alakja( pl.:171/58-60kg vagy 160/52kg) de szerintem lehet normál alkattal is jó alakja. Nekem kimondottan a homokóra alkat a legszebb, bár ha valaki teltebb ( pl.:165/70-73kg) homokóra alkattal rendelkezik lehet jó alakja csak nekem nem annyira tetszik...
2011. júl. 5. 18:26
 30/52 A kérdező kommentje:
Már voltam itt szóval lehet ismerős a kép, amúgy ittvan----> [link]
2011. júl. 5. 18:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!