Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan hogy csak a vékony nőknek lehet jó alakja?

Figyelt kérdés
Szerintem egy normál testalkattal rendelkező nőnek is lehet jó alakja, (HOZZÁTESZEM NEM A TELTKARCSÚRA MEG A DUCIRA GONDOLOK) pl.: ha egy normál alkatú nő szélesebb csípővel, hangsúlyos derékkal, nagyobb mellel rendelkezik, sportol, akkor miért ne lehetne jó alakja? Az a baj hogy arra is rámondják hogy fogyni kéne, mert nem vékony.Szerintem nem csak a vékony nőknek lehet bomba alakja. Mondjuk nekem a normál alkat ha sportol akkor olyan pl.:170/63-64kg vagy 165/59-60kg.
2011. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

És akkor vagy a boltban nem mondták, hogy ez a ruha ápol és letakar?

Fogalmam sincs ez lapján az alkatodról. Aki erre bármit is írt, az a fantáziáját használta.

Fekete és közel sem lehet tudni mit rejt.

De tényleg karcsú a derekad.

És a lábad is szép.

Ez alatt a ruha alatt csúnya nő már nem lehet.

2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Azért fehérneműs képet nem rakok fel, bár láttak már úgy és akkor is azt mondták hogy jó alakom van. Szoktam futni szóval az is formál.
2011. júl. 5. 18:47
 33/52 anonim ***** válasza:
Fürdőruhást? Hisz a standon is úgy vagy.
2011. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nem szoktam magam fotózni fürdőruhában, nincs rólam olyan kép. Bár a hasam nem nagy, szóval laposabb, csípőm szélesebb és a vállam. Nem azért nem akarok feltenni fürdőruhás képet mert szégyellem magam, csak tényleg nincs olyan kép. Nem akarok olyan képeket saját magam úgy sem tudnám úgy lefotózni magam távolról, strandon úgy is látják milyen vagyok.
2011. júl. 5. 19:12
 35/52 anonim ***** válasza:
Hát a kép alapján bejövős vagy szerintem nincs gond, valóban jobb lenne egy fürdőruhás is.
2011. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt a képet is a húgom csinálta, igazság szerint nem nagyon van kit megkérni hogy csináljon képet. Bár tudom hogy homokóra alakom van, szívesen felraknék olyan képet, csak mobillal amit én csinálok azzal nem lehet.
2011. júl. 5. 21:35
 37/52 A kérdező kommentje:
Am mit értesz az alatt hogy "nincs gond":)
2011. júl. 5. 21:35
 38/52 anonim ***** válasza:

19:23 vagyok.


Azt, hogy a kép alapján szép kívánatos női alakot rejthet az a ruha. De azért még vannak befolyásoló tényezők ami egy fürdőruha szintű képen jönne át.

2011. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

Ja hogy pl.:mekkora a mell meg van-e úszógumi, has meg ilyenek? Hát szívesen csinálnék, de hát szüleimet nem akarom megkérni, húgom meg nagyon nézne. Hát igen tény hogy a ruha eltakarja a hasat meg ilyenek, bár szívesen küldenék képet

:( Vékony nem vagyok az biztos.

2011. júl. 5. 21:45
 40/52 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a vékonyság ha amúgy arányos az alakod. A gond akkor van amikor már gömre kezdesz hasonlítani És attól még kb 10-15 kilóra vagy. Itt inkább olyan részletekre gondolok mint a mell formája/tartása. Úszógumi méretéért annyira nem "aggódom" mert ami már szemet szúr az látszana a képen is. Popsi forma is lehet még kérdés de szerintem azzal sincs gond, bár ezt csak te tudhatod. Milyen magas vagy? Korod?
2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!