Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű, menő lány szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű, menő lány szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne vess, meg. De vágyom a népszerűségre, h udvaroljanak nekem.

Milyen az a lány aki népszerű?

19/L


2011. júl. 3. 20:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Legyél természetes! Ne játszd meg magad!
2011. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:43


nem tudom neked milyen barátaid/barátnőid vannak, de pl. az én barátaim őszintén megmondják ha rosszl öltöztem fel/szarul nézek ki és azt is ha jól nézek ki, vagy, hogy úgy általában szép vagyok-e. és ez kölcsönös. csak sajnálni tudlak, hogy neked ilyen hazudós barátaid vannak :)

2011. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%

hát ez nem Amerika...hogy itt két csapat van...én pl. népszerű vagyok mert van egy baromi jó baráti társaságom...Miért akarnék én lenni az a célpont akiről beszél az egész város?? Jaj nézd már ez mit csinál ..kivel van együtt...

Én 3 évig voltam egy népszerű srác-ha van ilyen-barátnője..nagyon szerettem...ő is szeretett..persze mindenki rólunk beszélt...meg aztán a suliból érdekesen minden fiúnak tetszettem...pedig én csak szerelmes voltam...aztán elmúlt kész..pedig nagy szerelem volt...Még most is jönnek oda és a volt barátomról érdeklődnek ..közbe meg már menyasszony vagyok:) Ha neked ez kell,hogy mindeki rólad beszéljen ...és ha csinálsz valamit akkor az legyen a heti téma...hajrá...Én most érzem a legmenőbbek magam mert tényleg olyan emberek vannak a hátam mögött akiknek tényleg jelentek valamit:) Persze azok a menő barátok már elkoptak...


viszont ha nagyon menő akarsz lenni a legegyszerűbb modja-és ezt nem viccből mondom- legyél k"rva...kavarj mindekivel a bulikban és feküdj le mindenkivel...akkor menő leszel...a fiuk körében...de egy igaz barátod se lesz...


AZért elég szomorú,hogy 19 évesen erre vágysz..nincsenek barátaid???

2011. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
bármit csinálsz/ teszel jó vagy akár rossz a fél város arról fog beszélni, egy csomó ellenséged is lesz annak ellenére hogy lesznek menő haverjaid. ne akarj " menő " lenni mert nem olyan jó hidd el.
2011. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én is pont erre vágyom amire te ! Leírom privibe az msn címem és a gondolod ott beszélgethetünk! 17/ L
2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
igen írjátok itt, hogy ne akarjon menő lenni... mert az jobb, hogy még az osztálytársai se tudják a nevét, mert annyira jelentéktelen?!
2011. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

hát ... ma már az számít menőnek ha egy lány mindenkivel megdugatja magát ..

és tudod mi a vicces?

egy osztálytársam 12 éves és menő .. már ha érted hogy ezalatt mit értek :))

szerintem te ne legyél olyan

vagy ha nagyon a középpontban akarsz lenni,akkor barátkozz és legyél kedves,de egyet ne felejts el: NE LEGYÉL KVA!

13L

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:43+


5.) Ha oda megy hozzád egy srác és ismerkedne és az mondja szép vagy az KAMU.


És face-n. A legtöbb barátnő által szépnek mondót lány az csúnya, csak kisminkelte magát de nagyon. A lányok arra mondják hogy szép hogy megpróbálta. Tudjátok hogy a szépség nem örök csak a szándék.


~"szép: De szép vagy (ezen a képen).

csúnya: Neked sincs okod panaszkodni.

szép: ^^

csúnya: Ne légy szerény!"~

2011. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Csókolózzál lányokkal a suliban vagy a dizsiben! Akkor népszerű leszel.
2011. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

nemondja senki a szemedbe hogy szep vagy??

en megmondanam szemtol szembe ha ismernelek


16/f

2011. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!