Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? én érzem ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? én érzem ahogy ver a szívem

Figyelt kérdés

de nem úgy h odarakom a kezem hanem alapból o.O...olyasmi mint mikor energiaitalt iszok, és nem is ittam xD

ez most baj? xd


2011. júl. 3. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem semmit se hat az energiaital. betojok, semmit nemérzek, SŐT ugyanolyan könnyen elalszok, pedig burn...
2011. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gggTt ***** válasza:
hát elég ciki
2011. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Legalább ver.

Jobb ez, mintha nem verne. AKKOR MEG LENNÉL HALVA.

Egyéb gyanús tünetek???

Szédülés, látászavar? Ha nincs, akkor lehet h semmi bajod.

2011. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Biztos stresszes vagy izgalmi állapotba vagy.

Akkor szokott hevesebben verni a szív.

2011. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy fárasztó nap után, vagy nagy lustaságba kimegyek a teraszra relaxálni, esetleg várom a buszt 8 óra meló után a padon ücsörögve, hátradőlve, teljes kényelembe, mindennél lazábban érezve magam, egy más tudatállapotba repülve szoktam magam így érezni, amikor "lebeg a testem", de közben olyan laza, mintha merev lenne, mert csak a szemgolyóm mozog szinte. Ekkor érzem minden szív dobbanásom. Mintha a földdel dobogna együtt a szívem. Szerintem nagyszerű érzés. Nem kell csinálnod semmit a kérdésedre válaszolva. Csak hagyd figyelmen kívül és nem fog zavarni. Tereld el másra, ne arra koncentrálj, hogy most hallod e vagy nem.
2011. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat^^ ...am nemgáz, csak fura érzés O.o...ahogy így érzem h ott dobog a szívem...ááh...dehát csaknincs bajom:D
2011. júl. 3. 23:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyon aggódunk.

Azért ha meghaltál, akkor írj. (Biztos ami biztos)

2011. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

háhááh:DD köszii^^

majd a kísértetem visszaír XDDDD

2011. júl. 3. 23:33
 9/17 anonim ***** válasza:
háziorvos..baj nem lehet belőle, és ingyen van..
2011. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
csak oda el is kell menni:DDD...ha nem múlik el, majd elmegyek:)
2011. júl. 3. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!