Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkepzelheto hogy akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelheto hogy akar valamit?

Figyelt kérdés

Ep az elobb jelolt be egy csaj facebookon aki regebb nem is akart hallani rolam.

mikkr irtam neki msn el azt mondta hogy ne zavarjam meg ienek es aztan kitiltott msn rol.

most lehet hogy szeretne valamit komolyabbat akar tolem vagycsak ujra joba akar lenni velem??


2011. júl. 4. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de valószínűbb, hogy csak bejelölt, mert ismer és ennyi.
2011. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy ismerős-gyűjtő. Sokan hajtanak arra, hogy minél több ismerősük legyen. Engem is bejelöltek rengetegen, akikkel sose beszéltem, és ez után se fogok.
2011. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ismerosgyujtes=))

mi ertelme van annak ha ugyse ismered oket??

2011. júl. 4. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az elöttemszólóval..
2011. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, nem is mondtam hogy én csinálom, én kb 20 embert jelöltem be facebookon, de van akinek 1000+ismerőse van. Szerintem biztos, hogy ő is ilyen.
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj bele semmit. Csak ismer és ennyi.
2011. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hümi ***** válasza:
bejelölt, hogy növelje ismerősei számát ;)
2011. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak 250 ismerose van
2011. júl. 4. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor győzködd magad tovább... ha azt mondta, hogy ne zavard, akkor nem akar tőled semmit. Ennyi.
2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

epp az elob beszeltem vele es aszonta hogy nem haragszikes o se tudja h mer haragudott

De ha akarna is valamit akor en nemet mondanek

2011. júl. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!