Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heterók, válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1, Hány queerről tudsz a környezetedben, van-e egyáltalán ilyen (csak számot)


2, Beszélőviszonyban vagy ezzel az emberrel/ezekkel az emberekkel? (Igen/Nem)


3,Mi a véleményed a queerről? (Kérlek fejtsd ki pár mondatban)


4, Ezt mennyiben befolyásolja az általad ismert queer emberek személyisége? (Kérlek fejtsd ki pár mondatban)



(Segédlet: queer = gyűjtő fogalom a melegekre, leszbikusokra, biszexuálisokra, panszexuálisokra, aszexuálisokra, transzneműekre, kétneműekre, nemtelenekre.... )


2011. júl. 5. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Nem tudok róla

2. Ő is ember, ha nem mászik rám, miért ne beszélhetnénk?

3. Nincs véleményem, de nem is támogatom. (nem ítélem el)

4. Nem ismerek ilyen embereket.

2011. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Az egyik legjobb barátom meleg, + neki még néhány meleg barátját ismerem.

2. Szerintem az 1-esből kikövetkeztethető.

3. Úgy gondolom, hogy nincs beleszólásom mások magánéletébe, éljen boldogan. Az más kérdés, hogy ne az utcán csinálják azt, amit a hálószobában kellene, de szerintem ez a heterókra nálunk inkább jellemző. :S

4. Nyilván minden embernek fontos a személyisége, egy heteróval sem fogok barátkozni, ha bunkó.

2011. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. 1-et ismerek jól, 4-el köszönőviszony, 1-ről feltételezem

2. Elsővel vagyunk legjobb barátok 4 éve

3. Semmi extra. Vannak, élnek, én elfogadom... a többség nem provokál senkit, úgyse "másznak rá a b*zik a pasikra" meg ilyen f*szságok, amikkel vádolják őket, és azt se értem miért nem házasodhatnak.

4. Szerintem eléggé. Korábban se voltam elítélő, de a barátom megmutatta "belülről" is ezt a világot, és így sokkal jobban értem és elfogadom.

20L

2011. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. nem tudok egyről sem

2. -

3. nem vagyok ellenük. nem szeretem azokat akik csak emiatt gyűlölik/leszólják (stb) őket

4. -

2011. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt homokos csoporttársam meg szintén langyi tanárom az egyetemen, egyiket se bírtam igazán, de nem azért, mert melegek.

Beszélőviszonyban voltam velük, igen.

Nem érdekelt a nemi orientációjuk, heterótól se szeretem, ha a nemi életét ecseteli és ha nyílt színen nyalják-falják egymást.

Semennyire.

2011. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. 2-t ismerek nagyon jól, 2-t pedig csak felszínesen

2. Természetesen, abból a kettőből, akit jól ismerek, mindet a barátaim közé számítom.

3. Mindenki maga dönti el, mire vágyik az életében, ha ezt tisztességes keretek között teszi, az ő dolga. Nagyrészt nem maga tehet arról, kit/mit/hogyan szeret, mik az igényei. Ezért nem lehet hibáztatni senkit.

4. Minimális részben. A két jó barátom (és egy a rég ismertek közül) megmutatta nekem, mennyire meg lehet érteni az pő világukat is. Előtte sem ítéltem volna el ezért senkit, de ezután végképp nem :)

2011. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.Hála istennek nem tudok 1ről sem,de volt egy leszbikus barátnőm:D

2.Nem

3.Nem érdekel

4.Mivel nem érdekel,így nem befolyásolja,ugyanúgy elvagyok velük mint egy heteróval.;)

2011. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. egy ilyen emberről tudok a köznyezetemben(rokon)

2. igen beszélőviszonyba vagyok vele.

3. mindenki azt csinál amit akar, engem taszít a dolog, de addig nem vagyok ellene amíg úgymond "nem tudok róla" (tudhatok róla, de nem veszek róla tudomást, és előttem ne csinálja, vagy tőlem ne akarjon semmit, vagy ne erről szóljon az egész beszélgetés, ne vágjon fel vele (pld. gyökér melegfelvonulások...).

4. Ezt a rokont én nagyon jól ismerem, nincs vele semmi bajom, eddig sem volt bajom ezekkel az emberekkel, csak tartsák meg a megfelelő távolságot (mint ember közeledhetnek, de a beállítottságukat hanyagolják addig)


19/F

2011. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1:2 akiről tuti tudom

2:Az egyikkel vagyok beszélőviszonyban(volt osztálytársam)

3:Nincs véleményem, ugyan olyan emberek mint mi. Bár a magamutogatósokat nem szeretem, de lehet csak tényleg így tudják felhívni magukra a figyelmet, hogy őket is meberszámba vegyék.

2011. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13:39-es vagyok, lemaradt a 4: Kicsit beavatott az ő világában, voltak aranyos megmozdulásai, de úgy gondolom, hogy minden ember más. Ő is ugyan úgy szeret vagy utál másokat mint a heterok és ugyan úgy megvan a véleménye mindenki másról. Persze kicsit mások hisz ha férfiról van szó, aki meleg akkor kicsit furcsa látni h. hiányoznak a férfias vonásai ás tulajdonságai,de attól még ember és így kell elfogadni.Amíg nem bunkó,beképzelt és önimádó, addig részemről lehet bármilyen a hovatartozása akkor szivesen társalgok vele.
2011. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!