Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves kor közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves kor közötti férfiak, szerintetek milyen a "szép" nő?

Figyelt kérdés

Külső-belső adottságok egyaránt érdekelnek. Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy a többség hogyan vélekedik erről.


Köszönöm szépen előre is, írjatok kort, kérlek!


2011. júl. 5. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Külsőre: legyen természetes szépsége... Smink, hajfestést mellőzzük.. meg hasonlókat..


A mai magyar lányok idióta divat követők, akik aszerint élnek, amit a média mond valamint amit a divat diktál..


Még télen is sok barom a -40 fC fokban rohangásznak haspolóval..


Belsőre: ne legyen nagyképű, beképzelt, őntelt, buta, divatmajom, stb..


Ám a lányokkal ellentétben nincsenek idiótaa elvárásaim.

Mert a magyar társadalom 20-30 éves közötti női társadalma nagyon hülyén gondolkozik...

2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bix ***** válasza:

"A lényeg: nyilván tetszik egy helyes férfi, de nem az a fő pont. A lelke legyen szép. Értem ez alatt:


- hűséges

- kedves

- figyelmes

- utálom az alkoholt, szóval nálam kizáró ok a bulizás stb. "


én a normálisabb pasik közé sorolom magam, de én se merem azt hazudni hogy a külső nem fontos. de az. neked is. meglátod a pasit és lehet hogy a legaranyosabb legkedvesebb, legjobb apatípus, de ha az utcán elmegy melletted észre sem veszed, vagy ha igen akkor se fordul meg a fejedben hogy dejólenne...


a lelke lehet valakinek szép, de ezt nem látom, és bár nekem nem kell a modell csaj (bulizós/piálós itt is kizárva)beleolvad a környezetbe, nem vesz rá semmivel hogy odamenjek hozzá és elkérjem a számát, vagy megpróbáljak bárhogy közeledni. ezért inkább a túrák alatt, kirándulások, síelések alatt ismerkedek, de sajnos én már másztam bele olyan kapcsolatba ami lelkileg kielégítő volt, viszont testileg teljesen közömbös. nem is beszélve arról hogy a tv előtt tespedést nem tolerálom de ez más kérdéskör már

2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bix ***** válasza:
jah számomra nem degradáló a pasi kifejezés, de akkor legyen férfi. nem mintha osztana vagy szorozna.:)
2011. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

külső: angyali arc, szép hosszú haj, nagy és szép szemek. nőies csípő szép fenék és nem túl vékony lábak, szóval homokóra-körte alkat. alacsony. összegezve olyan törékeny lány akit ha meglátok egyből átölelnék. nehéz ezt így elmondani, mert ugye kinek mi a szép szem és a haj?!

általában ha meglátok egy ilyen lányt és ezen felül még értelmes és kedves akkor végem van mint a botnak, mert elolvadok.

Persze a szépség akkor ér valamit ha értelmes, kedves, jókat lehet vele beszélgetni, bújós, szereti ha szeretik.

nem azt mondom, hogy otthonülő, de bulizás helyett inkább valami jó program mint séta, túra, mozi, vacsi, vagy otthon filmezés, főzés, lepedő összegyűrés. Alkalmakkor igyon és ne dohányozzon, természetesen semmilyen más egyéb szintetikus illetve természetes tudatmódosítóval se éljen! Ezen felül még legyen annyira komoly, hogy tudja mit szeretne az élettől, legyenek tervei és tegyen is értük. Családcentrikus. talán ennyi, ha ismersz ilyen lányt akkor küldheted is az üzenetet :D


valami ilyesmi az angyali arc:

[link]

2011. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


ez a magasság pont jó is lenne :D

amúgy ha nagyon részletezzük akkor kimaradt a világos-középbarna haj és kék szem.

2011. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit írsz kedves utolsó!


Akkor figyelj!

22 éves fiatal nő vagyok. Nagyon vágyok már arra, hogy olyan párom legyen, aki mellett tervezhetem az életem. Házasság, gyerekek. Ez nem azt jelenti, hogy most azonnal szülni akarok, de úgy vélem, ahhoz, hogy valakiben meglássam az APÁT, legalább 3-4 évnek el kell telnie.


A férfiak nem kedvelnek, pedig mások szerint szép lány vagyok. Az utcán is be-beszólnak a férfiak, pedig egyszerű lány vagyok. Smink max a szemem kiemelése végett, némi sprirál. Meg az ugye alap, hogy az ember szemöldöke mindig rendben legyen, hiszen a szem a lélek tükre, én is így gondolom.

Szőkésbarna hajam van, élénk zöld szemem. 167 cm magas vagyok és 64 kg jelenleg, de egyébként olyan 60 körül szoktam mozogni.


A férfiak frászt kapnak attól, hogy határozott vagyok. Évek óta megvannak a terveim (iskolával, illetve a jövőmmel kapcsolatban) Tudom, hogy milyen párra van szükségem. Egyszerűen nem bírják elviselni azt, hogy márpedig nekem nincs lehetetlen, ha valami kell, teszek érte és megszerzem. Vannak vágyaim és megvalósítom őket, addig nem nyugszom.


Párkapcsolataimról:

Imádom, ha szeretnek, ha bújnak hozzám és ezt viszonzom is. Nem vagyok a fenekem ülős típus, szeretekmeglepetéseket kitalálni közös programként. STb..


Rossz szokásom:

- makacs vagyok

- soha nem iszok alkoholt, nem dohányzom, így nem kedvelem a szórakozóhelyeket, nem is teszem be a lábam


Miért nem kedvelik az ilyen nőket?

2011. júl. 5. 18:51
 17/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! amit leírtál az nagyon jó :)

nem baj ha makacs a lány, mert én is az vagyok. szóval garantált a tányértörés ajtócsapkodás na meg a mindent elsöprő szerelem :D

2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy Te értékled. Mások nem annyira, pontosabban, nem adnak időt arra, hogy ezt megismerjék bennem. Aki megismeri, az nagyon szeret, tapasztalat.


De miért éreznek a határozottságom miatt nagyképűnek, ridegnek?


Egyáltalán nem vagyok az. A fontos érdésekben természetes, hogy komoly vagyok, de uyanakkor játékos, néha egy bolondos kislány. Persze ezt nem minenki látja elsőre. :)

2011. júl. 5. 20:33
 19/21 anonim ***** válasza:

Örülnék ha ilyen céltudatos és határozott bnőm lenne, mint te kérdező..


22 FFI vagyok.


De tudom, a mai hölgyek nagy része beképzelt, őntelt, nagykképű, lenéző, divatmániás és 40 évvel idősebb hapsikat hódítják meg...


Úgyhogy nem sok esélyem vvan, ritka a normális és természetes szépségből eredő nő..

2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az előző kommentemben néhány betű lemaradt. De gondolom, így is olvasható azért.


Van az életemben most valaki, aki nagyon fontos nekem.

Szeretném, ha többet jelentenék neki, de sajnos úgy érzem, nem.

Ő 30 éves. Gyakran keres és amikor nem, akkor én őt.... ez így megy egy ideje, de mégsem történt még köztünk semmi, pedig hónapok óta ezt játszuk. Szerintem már nem is fog történni semmi. Nekem ő jelenleg az ideális partner. Menne vele a komoly kapcsolat, de valamiért nem jön össze. Tudja, hogy kedvelem. Én nem tudom, hogy ő kedvel-e, de gondolom igen, mert nem keresne annyit. Érzek valamit köztünk, de nem tudom, hogy mi az. Talán fél a korom miatt, mert azt hiszi olyan vagyok, mint a többi korombeli lány. Ilyen az élet. :(

2011. júl. 5. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!