Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag fiúk! Szerintetek mennyire jó ötlet egy érzelmes jelentéktelen visszahúzódó senkiből egy kihívó szenvedélyes érzéketlen Nőt varázsolni?

Figyelt kérdés

Éveken keresztül nem jártam sehova mert undorodtam a részeg cigiző összevissza kavaró emberektől. Barátaim nem voltak emiatt, azóta sincsenek. Nem volt még barátom, még nem is csókolóztam, mert úgy volt ezzel, hogy nekem ehhez érzelmek kellenek. Most már viszont kegyetlenül magam alatt vagyok a magánytól, meg attól, hogy eddig nem kellettem senkinek. Arra gondoltam, hogy pár hónap alatt nagyon szexi testet varázsolnék magamnak és könnyebb lenne összeszedni néhány kavarógépet akik visszaadnák az önbizalmam azzal, hogy végre kellettem. Nem vagyok hasznavehetetlen, érezhetném, hogy bárkit megkaphatok, nem azt, hogy a kutyának nem kellek.

Szerintetek mennyire jó ötlet egy érzelmes jelentéktelen visszahúzódó senkiből egy kihívó szenvedélyes érzéketlen Nőt varázsolni? (Már ha kapásból nem riasztanám el azzal, hogy szűz vagyok.) :(


Nem kellenek az álszent szövegek amikor sokan mondják, hogy csak szűz csajt ne. :( Vagy pl. ilyeneket:


„Hát volt már szerencsém 20 éves fullszűz csajhoz, aki még nem is csókolózott. Borzasztó volt, úgy kellett kiérdemelni, hogy hajlandó legyen végre az enyémhez érinteni az ajkát. Ha te is ilyen vagy, akkor az én szememben...

...keresztet vetek rád. :D

Ha pasid se volt meg semmi, akkor a fiuk fejében megfordulhat -talán jogosan..?!- hogy biztosan van oka.”


Nem tudom miért olyan szörnyű, hogy úgy kell kiérdemelni? A szerelmet nem lehet erőltetni, igen is ki kell érdemelni, természetes, hogy az ember nem adja minden jöttmentnek a lelkét, csak a szerelmének.


Vagy vonuljak be apácának, vagy gyógyszerezzem be magam vagy mit csináljak? Néha sajnálom, hogy nem hagytak meghalni...


Válasszatok, melyik legyek? Érzéketlen dögös ribanc, vagy komoly kapcsolatot akaró érzékeny dögös lány?


2011. júl. 5. 15:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ffi


Mindenképpen nyílj ki, egy savanyú nő valóban senkinek nem kell, pláne azoknak nem akik neked tetszenének. Nem ribancozni...egyik se légy, légy önmagad, öltözz szexisen, sejtess magadból többet, MENJ FODRÁSZHOZ csináltass 1 jó kis frizurát, no és a kozmetikust se kerüld el. No és a legfontosabb!!! Mosolyogj, nézz az emberek szemébe ha valakivel beszélsz, az utcán Ne a fal mellett osonj, hanem húzd ki magad és nézz a szembe jövők arcába. Ettől kisugárzásod lesz, és akár tanulsz akár dolgozol a férfiak fel fognak figyelni rád!!! Fogadd meg a tanácsot és tájékoztass bennünket az eredményről!!!

2011. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha az értékeset csillogóra akarod cserélni, hát tedd. De nem mindegy, mekkora árat fizetsz érte. Az nem megoldás, hogy külső igazolást adsz magadnak, hogy szerethető vagy (lám, itt a pasim ő szeret), mert amint vége megint úgy érzed, hogy akkor most nem vagy szerethető, mert most nem szeret senki. Nem beszélve arról, hogy a ribanc stílusod a felszínes, kúrni vágyó pasikat fogja vonzani, és a felálló farkuk odairányítja őket hozzád. Neked nem ez kell, én tudom. Nagyon sok csalódás érne, és ezt kivetítenéd azokra is akiket később ismersz meg.
2011. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
máshol is lehet ismerkedni nem csak bulihelyeken
2011. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Igen, csak nem szoktak odajönni normálisak, bunkók persze próbálkoznak. Nekik meg vagy azt mondom, hogy van barátom, nagyon erőszakos akkor meg azt mondom, hogy leszbi vagyok. :D

Eddig csak egy valakivel tudtam elbeszélgetni normálisan, úgy, hogy parkban taliztunk, de sajna számot azt nem kért, nekem meg el kellett menni időre valahová.

2011. júl. 5. 19:24
 25/27 anonim ***** válasza:

Volt már olyan hogy te mentél oda esetleg egy fiúhoz aki tetszett neked ?

Mert oké lehet azt is mondani hogy: dehát ez a fiúk dolga lenne.

Na az most lehet így volt régen meg ma is többnyire , de a fordított felállás sem elképzelhetetlen már, sőt.


Csak hogy ne érezd magad rosszul vígasztaljon az a tény h rajtad kívül még elég sok ember közt ilyen jellegű problémával, nemtől függetlenül.Nekem sem volt még barátnőm, de ha beledöglök sem jutok tovább a barát besorolásnál.


22/f

2011. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

a válaszok és a reakció alapján kapásból ez a videó ugrott be:

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc

2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
20:49 Hát ez durva, de akkor is a fiú dolga lett volna odamenni. Mégis mit csinálhatott volna mást a lány azon kívül, hogy mosolyog?
2011. júl. 6. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!