Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (túlzott nedvesedés)

Figyelt kérdés

Elég sok váladékom van napközben, erre tisztasági betétet használok, de ha véletlenül nem rakok be a bugyimba, akkor rendesen átáztatom az alsóneműmet. És önkielégítés közben is szabályosan tocsog a bugyim, pedig csak simogatom magam.

Mit tehetnék ellene? Sokszor már zavar.


2011. júl. 5. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
tisztálkodj, és cserélj naponta butyit. 75/F
2011. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
menj ki wc-re rendesen
2011. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon humorosak vagytok, komolyan....
2011. júl. 5. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

én sajnos a kérdésben nem tudok segíteni, de tényleg, normális válaszokat írjon az aki írni akar, ökörködni meg a kocsmába menjetek, nyilván azért tette fel a kérdést mert értelmes válaszokat vár rá. engem is idegesít már h egyesek csak azért írnak hogy magukat mulattassák

25/F

2011. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen problémáim vannak.

pedig naponta 2x is tisztálkodom. este zuhanyzom vagy fürdök, reggel meg csak alol mosom meg.

nekem a cickafarok teát ajánlották. keserű, de le lehet nyelni.

2011. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan praktikus kerdesek, amiket kis gondolkodassal barki ki tud talalni maganak. Ja, egeszsegi gond nincs evvel, ez rendben van!


Vigyel magaddal tartalek bugyit, es ha tul nedves, akkor nap kozben is valts bugyit.


Onkielegiteshez nem veszed le a bugyit??? Hogyhogy???

Azt meztelenul "kell".:)

2011. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
talán menj el nődokihoz. Ja és keress egy faszit magadnak...
2011. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Inkább húzd le magad a wc-n. Nincs olyan h túl sok. vagy max vmi irtó ritka szindrómában szenvedsz. ha napközben folyik az csak a fehér folyástól lehet. nézz utána mi az. amúgy meg lefogadom h ezt 1 pasi írta ki. ilyen ugyanis nincs
2011. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
utolsónak igaza van.
2011. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
18.44 neked sztem fehérfolyásod van. ez nem ugyanaz mint az izgalmi váladék.
2011. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!