Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem?

Figyelt kérdés
Apám ma teljesen elbizonytalanított. Azt mondja, én nem tudom, mi a szerelem, mert megfontolom, kibe esek bele. Igen, vannak kritériumaim, amik ha nem teljesülnek, nem akarok az adott illetővel kapcsolatra lépni. Ez az első 2-3 randin kiderül. Azt mondja, ha igazán szerelmes lennék, nem törődnék ilyen dolgokkal: de az első 3 randin még nem szeretek bele az illetőbe, azalatt pedig eldől, hogy egyáltalán van-e bennünk közös. Ti mit gondoltok erről?
2011. júl. 5. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet, szerelem, vonzalom 3 különböző fogalom. A szerelemnél konkrétan tényleg nem gondolsz bele, hogy kibe leszel szerelmes, ezért is hívják vak szerelemnek. Később döbbensz (vagy nem) rá a másik hibájára. A másik kettőnél viszont befolyásolnak a gondolataid.
2011. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hogy lehet beleszeretni valakibe, aki nem szimpatikus. Első látásra szerelem? Az nem szerelem, csak vonzódás.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, én is így gondolom. Nekem is vannak kritériumaim aminek meg kell felelni, nem fogok mindenféle jöttmentel összejönni. Ma már szerintem nem létezik ez a 'szerelem első látásra'.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy kibe essél bele, azt valóban nem tudod megfontolni, rohadt egyszerű lenne az élet, ha így működne a szerelem. Erről olyanok tudnának neked mesélni, akik szerelmesek, de gyötrelemben élnek, mert a másik fél párként csődtömeg/képtelen az együttélésre, vagy az életre, illetve emberként hihetetlen szeret valakit, tökéletes pár, de nem tud beleszeretni...

Azt eldöntheted, kivel járj (feltéve, ha ő is benne van), de hogy kibe legyél szerelmes...azt nem.

2011. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam apának, hogy első látásra nem szerelem, csak vonzódás. Egy-két ilyen nekem is volt, hogy olyan srácot láttam, hogy majd kiugrott a szívem a helyéről, olyan szép volt, de az csak vonzódás volt.
2011. júl. 5. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam létezett és már a 3 évünket tapossuk,együtt élünk...Ő számomra a Férfi...24/N
2011. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsi 3.
2011. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem tudja kiválasztani hogy kibe lesz szerelmes! Az magától jön! Akár az első randin, akár 10 év ismeretség után... És igaza van apukádnak, az nem szerelem ha te döntöd el az x. randi után hogy te most szerelmes vagy belé.

27/f

2011. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem eldöntöm, csak érzem. Volt olyan, hogy minden klappolt volna, mégsem tudtam belészeretni. De pl. ilyen csődtömegekbe nem tudok beleszeretni, mert nem férfiasak számomra a tutyi mutyi alakok.
2011. júl. 5. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
megprobálom nagyjábol megfogalmazni. ugye a sok 14körüli kislány mind azzal jön h fuu most szerelmes fuu most meg másba. na ez pl egyértelmüen nem az. szerelmes nem lesz sokszor az ember az életben. én elég válogatós vagyok de mégis eddig 49 bnöm volt. 1etlen 1 volt akibe éreztem h szerelmes vagyok a többinél csak szeretet vágy és vonzodás volt. érezhető a különbség. tudtam jol h nem ő a legszebb, nem ő a legjobb, csomoan mondták h jobbat is megkapok még ő maga se értette mért szerettem ennyire de azt éreztem h én másra nemtudok nézni se gondolni az én világomban csak ő van. minden lányt fel szoktam mérni külsöre belsöre az elvárásaim miatt. vele nem tettem. ő nekem "tökéletes" volt kellett és kész nem gondolkodtam csak cselekedtem miatta nem birtam rá haragudni mindig megbocsájtottam és képes voltam a büszkeségem feláldozni érte és bármit megadni. nálam nagyjábol ez a szerelem. az más kérdés hogy az elvakultságomnak és meggondolatlanságomnak hála 1év után lelkileg kishíján tönkretett
2011. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!