Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik inkább egy csúnya nőt vesznek el, mert azt hiszik, hogy az nem fogja őket megcsalni, a szép meg igen? Amikor ez egyáltalán nem így van!

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az nincs így, hogy a pasik inkább egy csúnya nőt vesznek el. Általánosítva biztos nem.
2009. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
halottam vmi olyasmit,h a pasikna "csunyább" nőket azért veszik feleségül,mert bennünk látják a jó feleség,anya modelljét. Míg egy plázacicábóé nem nézik ki h tud sütni/főzni, a gyereket nevelni,meg ilyenek...
2009. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külső számít hanem a belső is főleg hosszú távon. És a szépség relatív mindenkinek más az ízlése. Az én unokanővérem például modellkedik tényleg szép de tud főzni gyereket nevelni és mindent amit egy nőnek tudnia kell. Szóval hölgyeim ne általánosítsanak azért kérem szépen. :)
2009. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs így. Egy felmérés szerint a férfiak sokkal inkább a szép, mint az okos nőt választják társnak, mert elsősorban vizuális típusok. Az is fontos, hogy inkább szép legyen, mint okos, mert a legtöbb férfinak fontos a dominancia minden téren. Problémát szokott okozni, ha a nő sikeresebb, vagy többet keres, mert akkor a klasszikus férfiszerep, az oltalmazó, védő, biztonságot adó nem tud működni, így a férfi elbizonytalanodik a saját értékeit tekintve. Az az általános, hogy a férfiak társnak inkább szép, de anyagilag, szellemileg egyszerűbb, szerényebb nőt választanak. Természetesen kivételek vannak.
2009. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocs, egy kis javítás. Nem "Az is fontos", hanem "Azért is fontos..."
2009. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát attól függ. Én szépnek tartom magam, mégsem vagyok plázacica. A házimunkát pedig ketten végezzük. És mégcsak meg sem csaltam. De gáz. :D
2009. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem a pasik nem az alapján házasodnak, hogy csúnya nőt veszek el, mert az nem csal meg.
2009. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Izmail házasodna, de nagy dilemmában van, felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi! Házasodni akarok, de nagyon tanácstalan vagyok. Mondd, mit tegyek: vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben meg fog csalni fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát. Ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Nem jól teszed fel a kérdést, fiam. Mondd, mi a jobb: megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?

2012. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!