Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nehéz manapság párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nehéz manapság párt találni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintetek is nehéz ? Mert azt hittem, csak nekem az. Sztem meg azért mert túl magasak az elvárások, túl fontos a külső, és senkiben nincs kompromisszumkészség. Jah, meg mindenki egy önző állat lett...
2011. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Nem nehéz .. ennek több oka is lehet..

Kinézet

Stílus

Személyiséged

stb..

Bár ez attól is függ mien korban vagy?!

2011. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek nagy elvárásami nem vagyok az a válogatos típus én ugy vagyok vele, hogy fogjon meg benne valami :) de sajna igyis nagyon nehéz valakit is találni :S
2011. júl. 5. 20:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Lány vagy? korod?
2011. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2011. júl. 5. 20:05
 6/19 A kérdező kommentje:
és lány
2011. júl. 5. 20:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem nehéz, csak nem szabad otthon ülni és várni a csodát. Nekem szerencsére elég könnyen sikerült. Ő kezdeményezett, rózsát adott, meghívott mindenhová. Egy suliba járunk, onnan ismerem. :) Nagyon ritkaságot fogtam ki. Énekel, zongorázik, főzni is tud, Spanyolországba megyünk most nyáron, táncol, romantikus, hűséges teljes mértékben, csak kicsit féltékeny. :))) Holnap leszünk 1 évesek. Csak hajjrá!! Ne zárkózz el.

ő 17 én meg 16/L.

2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom, igazság szerint nem mindenkinek nehéz. Hogy neked konkrétan miért nehéz azt én nem tudhatom. De én is így vagyok ezzel és arra sem tudom a választ. Ilyen lapokat osztottak, ez van.
2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Háh... Igazából a melegeknek és a lezbiknek nehéz párt találni.


Meg nem mindenkinek megy egyszerűen, mert van akiinek idő kell, hogy kialakuljanak az érzelmei. Csak ismerkedj, légy kicsit élettel telibb, járj el bulizni, beszélgess sok ismeretlennel és ismerd meg őket. Előbb utóbb valószínű, hogy találsz valakit.

2011. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
küldtem levelet!:)
2011. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!