Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen bunkó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bunkó a fiukkal?

Figyelt kérdés
Ha megszólit egy fiú és elkezdünk beszélgetni akkor egy idő után átváltok bunkóba, és nem tudom miér..... és úgy érzem ilyenkor mintha valamilyen védekező reflex lenne. Lehet azér mert a apámba,bátyámba,nevelőapámba nagyot csalódtam? vagy miért? ez idővel jobb lesz? már szeretnék ismerkedni de mindenkinél ezt csinálom, és otthagynak már az ismerkedésnél. Köszönöm előre is.
2011. júl. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van koze a sok csalodasodhoz. Azt kell magadban tudatositani, hogy minden ember mas. Nemcsak rossz ferfiak vannak. Mindig a jot probald keresni az emberekben a hibak helyett. Ha jol ertem, meg nagyon fiatal vagy. Meg most idoben probalj valtozni, nem keso! Arrol, hogy mit tett a testvered vagy apad, arrol mas fiu nem tehet.
2011. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen így védekezel, tudat alatt félsz, hogy ők bántanak meg. Próbálj kicsit bízni az emberekben.
2011. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehetnek róla, mégis.... remélem ez változni fog, mert nem szeretnék mindenkit elmarni melöllem.
2011. júl. 5. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, tényleg valami védekező mechanizmus lehet a nevelőapád bátyád stb. de ne fújd fel a dolgot magadnak. pszichológus biztos segít
2011. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem eszel elég szilvásbuktát
2011. júl. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!