Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Ez nem elfogadható magatartás!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mielőtt lehurrognátok, kérlek, próbáljatok megérteni.


22 éves lány vagyok. 5 éve együtt vagyok a jelenleg 38 éves párommal. A korkülönbség ne legyen fennakadás tárgya, hosszú lenne elmagyarázni, de nem ez a baj. Nagyon jól megvoltunk 5 éven át, bár az utóbbi 1-2 évben érzem azt, hogy nem biztos, hogy ő a nagy ő. Imádtam tiszta szívemből, de történt velem valami.


Szerintetek már nem szeretem, vagy mi történt velem?! Történet lent.


Kb. fél éve felbukkant az életemben egy férfi. Ő mondhatni inkább passzol hozzám korban, 30 éves, de nagyon fiatalos, én olyan 26-nak tippeltem.

Előre mondom, nem csaltam meg a párom, nem is tenném soha. Az utóbbi hónapokban intenzíven tartotta velem a kapcsolatot, munka miatt. Ekkor vettem észre valamit.

Az elmúlt 3 hónapban nem kívánom a páromat, sőt undort érzek, nem akarom, hogy hozzám érjen. Nem is voltunk együtt 3 hónapja. Nem akarom a csókját, mindig az arcom tartom oda.

Közben állandóan a másik férfi jár a fejemben. Harcolok, hogy ne így legyen, de nem megy. Elképzeltem, milyen lenne a másikkal egy párkapcsolat. Ha látom, boldog vagyok, ami rég nem jellemzi az életem.


Szerintetek elmezavar, ami el fog múlni, vagy nem szeretem a párom? Semmi nincs a másik sráccal, csak sokat keres és ennek hatása van rám. Napi szinten hív.


Mit tegyek?


2011. júl. 5. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
most gondolod leoltottál? ha annyira önálló vagy, akkor miért itt sírsz, miért nem besézled meg pl a pároddal hogy hívogat egy srác, akire mellesleg egész álló nap gondolsz
2011. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!