Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a világon sokkal több a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a világon sokkal több a nő, akkor miért van olyan sok magányos férfi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy sok a magányos nő is :-P
2009. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nem olyan egyszerű kérdés, de én úgy vettem észre, hogy nem minden nő keresi az igazit.. inkább várják..

meg tudod van az a mondás is miszerint nekünk a férfiaknak kell a nő-t keresni és kezdeményezni..

2009. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Itt az oldalon is vannak olyan kérdések, hogy fiúk kérnek tanácsot, mert nem mernek odamenni a kiszemelthez. Nincs önbizalmuk, ez pedig nem jó, egyrészt azért, mert így nem biztos, hogy kialakulnak dolgok (egyébként csak úgy mellékesen van egy huszonéves ismerősöm, ugyanez, nekem, nőnek mondja, hogy jaj, így meg úgy, mit csináljon a kiszemeltjével, én nem mehetek oda helyette). Másrészt azért nem jó a határozatlanság, mert azért egy határozatlan férfi milyen lesz társként esetleg családapaként? Akár tudatosan, akár nem, de valahol bennünk, nőkben megvan ez az igény, hogy a párunk ne legyen egy teszetosza tutyimutyi ember, aki nem tud dönteni. Illetve ott vannak erre még a káros rossz szokások, amiket nem feltétlenül néz az ember lánya jó szemmel, az ilyeneknél nem csodálkozom, ha magányos marad vagy lesz egy idő után.


De egyszerűen az is lehet, hogy az illető igazi társa messze van tőle, és még nem futottak össze az útjaik. Ismerek olyant, aki magyarként Amerikában találta meg a társát, itt hiába kereste.

2009. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pusztán azért, mert már a nők fele leszbikus, és nem kell nekik a férfi. És, hogy azért lettek a nők leszbik, mert a pasik elférfiatlanodtak és muják, vagy azért lettek a pasik bénák, mert a nőknek nem kellenek???? Ki tudja!??!!

Talán kezdhetnénk az egyenjogúságnál...:-D

2009. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki magányos az vagy csalódott vagy az élete a múltja nagyon zavaros és fájdalmas. Én tudom jól mert végigmentem egy pocsék gyermekkoron. Sok családi cirkusz és káosz az ember bizalmát tönkretette. Még persze az ember ha felhányja akkor

Ök azt mondják a szülők hogy pedig mindent megadtak a jó életért.


Sok ilyen ember aki káoszt élt át nem tud kezdeményezni mert attól fél hogy a csajnak szánalmasnak fog látszani. pedig el lehet mondani hogy aki az élettől ilyen úgymond verést kapott az igazán tud szeretni, én nagyon tudna törődni egy lánnyal. Akinek egy jó szó érintés puszi vagy ölelés jól esik egy csajtól. Akkor hogy eshet ha egy csaj hozzábújik vagy megcsókolja. Hát biztos jobban mintha valaki a lottón nyert volna.


Sokan állítják hogy az ilyen pasi nem tud megvédeni.... Hát nem igaz jobban meg tud védeni mind bárki s nagyon sok mindent meg tud adni amit a csaj szeretne persze nem vagyont hanem érzelmeket. Csak kitudja mi gond kellene innoválni hogy valahogy ez a szituáció ne álljon fenn.

Fiu/Férfi voltam.

2013. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!