Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ma annyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ma annyi magányos férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
mert a lányok és egyes férfiak is a futókalandokat preferálják...
2010. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nincs több, mint amennyi magányos nő is.
2010. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
amiért olyan sok magányos nő.
2010. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Futó kalandok...ugyan már, azért, mert a nők (18 éven felüliekről beszélek) sokkal inkább kedvelik a 30 feletti korosztályt. Pusztán ennyi az oka. Ez persze nem mindenkire vonatkozik, az én párom is huszonéves, ettől függetlenül nem ítélem el a nőket, amiért így döntenek.
2010. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Amiért annyi magányos nő is van.
2010. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
azérttz mert nagyon sok lány csak a külsöt nézi ....és lenézi a másik fiut mert az nem Nike ruhában szalkadgál ezüst nyakláncal a nyakában...a mai világban sajnos rengeteg a tini ribanc...és ezért a fiuk nem találnak társra
2010. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
én például jól nézek ki és mégis magányos vagyok, hülyeség, hogy csak a külső számít, és nem magamat látom szépnek hanem engem látnak annak
2010. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az úgynevezett "ezüst láncos" kategóriába tartozom, a lányok szerint jól nézek ki. De sok hozzám hasonló fiatal férfin azt vettem észre hogy túlságosan tutyi-mutyi, nem mer lépni amikor a lány eléggé értelmezhető jeleket küld neki. Mondjuk én is egyedül vagyok, de nekem meg elegem van a sok agyatlan csitriből. Aki meg normális annak már régóta tartós kapcsolata van.
2012. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!