Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit összetörtem! Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit összetörtem! Most mit tegyek, hogy jobb legyen!? Ötletek?

Figyelt kérdés

Egy 2 hete talán még ennyi se megismerkedtem egy sráccal,összejöttünk,nagyon megkedveltem,

de állandóan a volt barátnőjéről beszélt...

Kicsit mintha belészerettem volna,róla is álmodtam meg jól esett,hogy ölelget,meg amiket mond.

Megnéztem a volt barátnőjét,oda volt írva a képei alá,hogy nagyon szeretlek(ő írta akkor még a barátom)...

Ma írta face-n,hogy legyen vége mert nem megy ez neki!!!!

kérdeztem,hogy miért?

ezt írta:

"igen más baj van régebb ota szeretek mást akit veled akartam elfelejtetni de nem megy bocsi remélem nem szeretél belém"

Ezután nagyon ki voltam borulva,és gondolom,h ez a lány a volt b.nője,a legjobb barátnőmmel is összkaptam,nincs aki megvigasztaljon és most úgy érzem,h mindenki utál,miért nem tudok kifogni egy normális pasit???

Aki nem szakít rögtön egy hét után??Csak szórakozott velem?

Hogy vezessem le a feszültséget,hogy ne érezzem magam rosszul???


2011. júl. 6. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét.
2011. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sportolj
2011. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolódj ki úgy, hogy bekapcsolódsz valamibe.
2011. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is békülj ki a legjobb barátnőddel. És aztán vele beszéld meg. Ne bukj ki 2 hetes kapcsolat miatt. "Örülj" h még az elején lett vége. Hány éves vagy, h nem tudsz normális pasikat kifogni? Mennyit fogtál már ki?
2011. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beszelgess, egy uveg vorosbor mellett jokat lehet beszelgetni, meg gyujts ra egy pipara (mert azt szeretem)
2011. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az mindegy,hogy hány éves vagyok,a b.nőmmel meg egy elég komoly ügyön vesztünk össze,nem csak egy kis összekapás,

nem hiszem,hogy ki akar békülni...

Annak viszont tényleg "örülök",hogy az elején lett vége de akkor is rosszul esik,hogy játszadoznak velem...

A csajszi ráadásul már egyszer megcsalta kibe szerelmes...

2011. júl. 6. 01:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a legjobb baratnod lenne akivel osszevesztel akkor siman kebekulnetek. En pl a legjobb baratommal nem tudnek soha ugy ossze veszni amit ne tudnank megbeszelni.


Irtad h a csaj megcsalta. Sajna ez nem szamit semmit mivel a srac szerelmes, olyankor az se szamit ha a masik nem szeret, a szerelmes ember nem gondolkodik jozanul.


Azert meg ne kesered el h csak ilyen pasik akadnak, majd lesz jobb is. Lehet h kifogsz 10 hulyet, de ha majd jon egy normalis akkor azt el ne cseszd es hidd el akkor majd ha nem szamit az elotte levo 10 hulye csak o lesz a legfontosabb!

2011. júl. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra hogy ez nem a te hibad volt. A srac meg nem lepett tul az elozo kapcsolatan. Nem hiszem hogy szorakozni akart veled, mert egyenesen megmondta neked hogy mi a helyzet.


Sajnos sokszor tenyleg csak menet kozben derul ki az ilyesmi. Azt hisszuk mar tul vagyunk rajta es megprobalunk tovabblepni, aztan kiderul hogy meg mindig nem vagyunk keszek egy uj kapcsolatra.

2011. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!