Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a volt barátom mindig kibeszél a hátam mögött?

Figyelt kérdés
jártunk fél évet és mikor szakitottunk azt mondtam neki, hogy én soha többet nem akarok vele beszélni... egy hónapot nem is beszéltünk, de utánna felkeresett és nem tudtam neki ellenállni h ne bocsássak meg... csak barátok maradtunk igaz, de én még mindig szeretem... összejöttem 1 fiuval kb 3 hónappal ezelőtt és azóta mindig szid, hogy én tönkretettem az életét, mert hogy miattam nem foglalkoztak vele a csajok, hogy én mindenkinek rosszat mondtam rolla meg ilyen kamu dolgok... nem tudom hogy mit tegyek, de már nagyon idegesitenek az éjjeli telefohívások, és hogy minden barátunknak azt mondja hogy én mekkora 1 rib@nc vagyok... és hogy én mesélek be mindenkinek minden rosszat rolla... segitsetek légyszi:(
2011. júl. 6. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szép szóval, vagy verőemberekkel
2011. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szép szóval próbáltam, és nem használt... csak sms-t mer nekem irni, mikor a szórakozóhelyen összefutunk akkor hozzám se szól, csak titokban mindig bámul...:( szerethet még és azt akarja hogy a srác elhagyjon akivel most vagyok?
2011. júl. 6. 11:30
 3/13 Stojkovic ***** válasza:

Így látatlanban biztos vagyok benne, hogy összeillettetek.

Ez egy szimpla bosszú, amit akkor hagy abba ha megunja. Máskor vigyázz, hogy kivel kezdesz.

2011. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak szívat...
2011. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, szerethet. vagy csak meg akar szívatni. maradt a verőemberes választás :)
2011. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a mostani barátom meg akarta verni, csak én nem engedtem neki, mert sajnálom :(
2011. júl. 6. 11:37
 7/13 Stojkovic ***** válasza:
A verés túl szigorú lenne. Elég ha kitépitek a nyelvét, hogy ne tudjon beszélni, és letöritek az ujjait, hogy írni se tudjon. De ennél többet biztosan nem érdemel.
2011. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálattal nem mész semmire. Mondjuk a verés sem biztos hogy jó, mert akk meg azt fogja mondani h még meg is veretted. de az is lehet h abba fogja hagyni.
2011. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
most nem tom, vagy annyira hülye h enm fogja fel h vége, vagy nem unja, mert már 3 hónapja ezt csinálja :|
2011. júl. 6. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha eljár a szája, kap még egyet, meg lehet ezt oldani xD
2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!