Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Veletek is töténik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Veletek is töténik hasonló? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13/L Tik is szoktatok neten látni szerelmes idézeteket és mosolyogni és elképzelni milyen jo érzés a szerelem...és valahogy elképzeled a ""szőke herceget"" és hogy milyen boldog vagy..egyből vidám leszel és szerelmes számokat halgatsz..közben a valoságban még olyan fiu sincs aki tetszik vagy stb..Szoval ti is szoktatok ilyenformában "álmodozni"..valamint egy+kérdés hány évesen voltatok szerelmesek(ovit kihagyva) és hogyan ismerkedtetek meg?(ugy értem osztálytársak voltatok vagy hasonlo)


köszi előre mindenkinek!


2011. júl. 6. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam szőke hercegről álmodozni


egy faj, meleg, és szőke gyűlölő anarchista srác


:D


am gondolom minden ember szokott álmodozni elhiheted h nem te v az evolúció következő lépcsőfoka :)


19F

2011. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
szoktam szerelmes idézeteket látni, tele van vele minden. de nem mosolygok rajta, és nem hiszek a szőke hercegben, ellenben nálam olyan nincs hogy nem tetszik senki, mindig tetszik vlaki... más kérdés hogy nem akarok vele összejönni. álmodozni...régen nagyon álmodozós típus voltam, de nem egyszer bebizonyította az élet hogy gyakran sokkal cifráb mint bármilyen képzeletem tud lenni, úgy hogy leszoktam róla.
2011. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen bár 8-9 évesen , de no para ha találsz valakit akit igazán szeretsz akkor csak róla fogsz álmodozni : D
2011. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ebben mi az S.O.S.? egyébként a hetero lányok 99%a ábrándozik, igen.

a + kérdésre pedig... lehet az ember úgy is szerelmes, hogy nem jön össze a sráccal soha.

2011. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 16 évesen is szoktam álmodozni bár inkább barna hajú hercegről :)

amúgy 15 évesen voltam szerelmes egy 18 éves fiúba és ő is belém. Semmi romantika, a suliban ismerkedtünk meg, neki is tetszettem, de végül nem lett belőle semmi :)

2011. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Tik" :D Besz.rok:D Ez tényleg rohadtul SOS kérdés. Mentsétek meg lelkeinket. Nehogy ne tudj aludni, igen ilyen mással is történik. Kezdesz serdülni lassan, majd elkezdenek érdekelni a fiúk. Vagy a lányok. Ennyi.
2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bevallom, én is szoktam álmodozni:$

Bár én is inkább a barna hajúról, az valahogy jobban bejön:D De megígértem magamnak, hogy leszokok erről. Csak magamnak csinálok rosszat, mert tök jó érzés, amikor ábrándozok erről. Hogy mennyire szeretjük egymást, milyen programokat csinálunk, milyen érzés, amikor simogatjuk egymást, csókolózunk stb. és aztán visszacsöppenek a rideg valóságba, rájövök, hogy nincs barátom, nincs kit megölelni, megcsókolni, nincs kivel romantikus programot szervezni és tök sz*rul érzem magam.


Legjobb barátnőm anyukája mondott egy nagy igazságot. Azt mondta, nem kell hajkurászni a szerelmet, nem kell mindig a pasikon gondolkozni, nem kell mindig úgy figyelni a srácokat mindenhol, hogy na melyik az én 'nagy ő'-m, egyszerűen csak élni kell a megszokott életünket, néha lazítani, elmenni a barátokkal ide-oda és nyitottnak lenni. Azt mondta, a szerelem úgy is akkor fog lecsapni ránk, amikor egyáltalán nem számítunk rá. Barátnőm felhagyott minden képzeléssel, álmodozással, nem kereste minden pasiban a nagy ő-t, s egyszercsak megismerte a barátját. Az ő példáját követve, ettől a héttől kezdve én sem gondolok ilyenekre, és nyitott vagyok, hátha szerencsém lesz:)

16/L

2011. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én álmodozós típus vagyok, és 12évesen voltam először szerelmes úgy igazán...(: Persze annak vége, mostmár 15 vagyok és 9hónapja van barátom és ez már tényleg az a fajta szerelem, hogy ez már rajongás (: Nekem ő bátyám osztálytársa úgy ismertem meg (:
2011. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

1. vagy cigány vagy , vagy ki******* nagy paraszt meg írni nem tudsz

2. 13 évesen menjél legózni

2011. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!