Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe lehet valami vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe lehet valami vagy csak en reagalom tul? (lent pontosan levan irva)

Figyelt kérdés

van egy csaj akit menreg facebookrol ismerek

mar beszelgettunk egy parszor.

ma van a szulinapja es en kivantam neki boldos szulinapot es erre ezt irta visza:

koszikees tett egy szivecskes smylit

elkepzelheto hogy tetszem neki vagy ennek nincs jelentosege?


2011. júl. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D hány éves vagy?:D
2011. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. júl. 7. 10:58
 4/7 Stojkovic ***** válasza:
Szerintem csak jól esett neki, hogy felköszöntötted.
2011. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem utál, csak félre akar vezetni
2011. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne és? nekem is tett már csók jelet, szívecskét a lány, és mégis csak barát vagyok, ettől nem dől el, majd pár év múlva tisztábban látod a a világot mint én is!

f17

2011. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egyértelmű...lehet, hogy tetszel neki, lehet hogy nem...Ne képzelj bele sokat! Nagy valószínűséggel nem jelent semmit...főleg 14 éveseknél. A tetteiből látszik, hogy szeret-e, ne a smile-kből akkard ezt levonni. hívd el találkozni. Bár szerintem 14 évesen még korai egy kapcsolat....Nem sok jövője lenne.



18/F

2011. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!