Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl megint?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl megint? Lent bőv.

Figyelt kérdés

A haverom nagyon tetszett,szerelmes voltam belé,és elmondták neki hogy tetszett meg stb,és úgy elhidegült tőlem,flegma volt,stb.. És tegnap a discoban a haverja nagyon beszélt neki,állandóan össze voltak kapaszkodva és valakiről beszéltek,azt a mondatot elcsíptem hogy "Az még nem szerelem!" Velem többször smárolt,náluk és a discoban is,de az első csók az még hónapokkal ezelőtt volt náluk,és kiderült hogy nem tetszem neki. És mikor lent táncoltam,akkor a srác meg a haverja nem mentek fel az emeletre,ahol nehezebben látnak,hanem megálltak a lépcsőn,és amikor fent voltam,annak a srácnak a haverja aki tetszett,oda jött mellém táncolni,volt mikor én egy színpad szerűségen táncoltam,akkor mögöttem volt. És haragudott rám a srác,aki tetszett,mert a bnőm oda ment hozzá hogy miért használt ki,hogy csak smárol velem,és nem járunk. Ha nem értitek bocsi,de próbáljátok kibogozni,mert nincs kedvem megint leírni.

16L


2011. jún. 25. 11:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mikor lent táncoltam,akkor amikor ment fel a lépcsőre,állandóan engem nézett,de mélyen a szemembe néz, meg mikor mentek haza pont összefutottam velük,és a gyerek háát kicsit bevolt csípve,de olyan aranyosan köszönt hogy szia. :) És a haverja is,pedig kicsit össze kaptam a gyerekkel,aki tetszik,fent írtam hogy miért,mert azt hitte hogy a bnőmet én küldtem oda,meg hogy tetszett. És a gyerek haverja mondta nekem,hogy: "Írj rá msnen hogy részeg.!"
2011. jún. 25. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:
A srác önzőmód kihasznál, szerintem ennyi. Imponál neki, hogy bejön neked, örül, hogy van egy állandó smár partnere, de az érzelmi kötődéseddel nem tud mit kezdeni. Emellett viszont lehet benne birtoklási vágy is, hogy bár nem akar tőled semmit, te se akarj mástól, ne másszon rád senki, mert akkor megmarad a smárolós 'kapcsolatotok'. Hagyd a fenébe a pasit.
2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az említett srác is tett már fel itt kérdést. Ha ennyire egymásra vagytok izgulva, keresd meg a kérdést és beszélgessetek.
2011. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogyha már smároltatok akkor miért gondolod azt hogy egyből járni akar?? vagyis nem te hanem a barátnőd...mert egy kavarás vagy akár több is nem azt jelenti hogy járni is akar veled...elszórakoztok este és ennyi..ha meg bunkózik mert hogy megtudta hogy tetszel neki akkor lehet azért mert zavarban van és nemtud hogy reagálni...vagy csak egyszerűen tetszik neki hogy neked tetszik, és ezt ki is használja..játsza a haverja előtt hogy még bunkón is megtud téged szerezni....
2011. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tetszik neked bocsi félre irtam...
2011. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon reméltem semmit,de ahogy észrevettem,szerintem a gyerek haverja olyan mintha össze akarna minket hozni,vagy én nem tudom. Múltkor is mondta hogy mennyél oda és smárold le azt a csajt. Ez voltam én.
2011. jún. 25. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, mit csinál a srác haverja. Ha a srác, akivel kavartál, akarna valamit, tenne valamit az ügy érdekében. Csak az a srác nem tesz semmit, aki NEM akar tenni, vagy szimplán borzasztó béna, neked egyik esetben sincs rá szükséged valószínűleg. Hagyd az egészet a fenébe.
2011. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!