Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A velem egyidős lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A velem egyidős lányok miért akarnak mindig idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
21éves vagyok és az én korosztályom(18-23) lányai mind 25+ de inkább 30as éveiben járó férfiakat akarnak, pusztán a korom miatt azt mondják, bocs túl fiatal vagy hozzám, szerintem ez gyerekes, előbb meg kell ismerni a másikat aztán ítélkezni milyen ember is, bár van egy sanda gyanúm, hogy azért kell idősebb pasi mert neki van lakása és elég pénze.Most akkor kezdjek 14-17 évesekkel csak mert az én korosztályom közül nem jut nekem az idősebbek miatt?Vagy célozzam meg a 25-35 éves nőket?
2011. júl. 7. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én mindig is a fiatalabb pasikat szerettem.. : D valahogy velük van téma... az idősebbek meg olyan nyomik : D
2011. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert nagy többségében valóban így van. Biztosan akadnak kivételek is. Én sem állnék össze nálam fiatalabbal. És nem azért, mert általánosítok, hanem azért, mert eddig ahány fiatabb párom volt, mindegyik olyan volt, mint egy óvodás...

a huszon X-es korosztályban már nagyon sokan megbízható, komoly kapcsolatot keresnek.

A párom is idősebb tőlem. És nem a vagyonáért vagy bármi felületes dolgáért vagyok vele, hanem azért, mert érett a gondolkodása, tervezi az életét, családot akar és ez imponált a kapcsolatunk elején.

23N

2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg "idősebb" pasi vagyok és a fiatalabb lányok érdekelnek,de hidd el több van köztük aki a saját korosztályában keresgél!

Sajnos:D

2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14:05

Azt mond meg nekem, hogy ha 1-2 hülyegyereket kifogsz abból miért általánosítod be hogy minden velük egykorú férfi ilyen?

Ez is érett gondolkodásra vall szerinted ahoygan te fogod fel?

Gondoljunk csak bele, összeismerkedik valaki egy pasival, tetszik neki minden oké, erre kiderül, hogy fiatalabb mint a lány és akkor bocsi de fiatalabb avgy pusztán ezért nem lehet köztünk semmi:D vagy akkor ismerjük be, hogy az a fránya pénz, nem gáz, de mondjuk akkor ki ha ez a szitu.Itt őszintének lehet lenni.

2011. júl. 7. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

14:05 vagyok.

A probléma az, hogy nem egy-két hülye gyereket fogtam ki.. Régen szimpatikusabbak voltak a fiatalabb fiúk, mert én sem a koromnak megfelelően gondolkodtam. De nagyon sok olyan volt, akivel kapcsolatot sem kezdtem, mert a hideg rázott. A többségre ez jellemző.

Az teljesen más dolog, hogyha megismerkedek egy fiúval, aki szimpatikus, megfog és később derül ki, hány éves. Mert, ha addig az adott napig, hétig megfelelő volt a gondolkodása, hozzáállása és utána csak a kora miatt válok meg a társaságától, etikátlannak tartom.

Hülyeség ez a pénz dolog. A párom alig keres többet, mint én, mégis nagyon szeretem és a közös életet tervezzük. Nyilván vannak pénz hajhászok..

Az teljesen más, hogy ha valaki csak azért hagy faképnél, mert három évvel fiatalabb vagy, mint az, hogy három évvel fiatalabb vagy és azért hagynak ott, ahogy viselkedsz, ahogy hozzá állsz dolgokhoz. Van különbség.

És azért valjuk be 30-40 évesen kevésbé számít 3 év, mint tizen, huszon évesen. Gondolj csak bele, 17 éves lány kezdene 14 éves fiúval? Nyilván van ilyen, de ritka, mint a fehér holló.

2011. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hm ez azért elég nagy általánosítás.. én 19 vagyok nem jönnek be az idősebb pasik, eddig mindegyik párom velem egyidős volt vagy max 1-2 évvel idősebb.. és nem vagyok ezzel egyedül, szinte mind1ik barátnőm a saját korosztályában keresgél:) az viszont elég gáz és gyakori is ha egy csaj azért jön össze egy idősebb pasival mert van lakása meg sok pénze de az ilyen pénzéhes pióca k×××ákért nem kár.xD de persze vannak akiknek csak szimplán az idősebb pasik jönnek be de ettől függetlenül tök normális csajok.. egyénfüggő:) sztem próbálkozz a korodbelieknél továbbra is biztos fogsz találni 1 normális lányt^^ sok szerencsét:D
2011. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14.05...az fiatal nem a 4 évest jelenti... ne járj óvodásokkal, és nem óvodás szinten fognak mozogni. Bár én az érettebb nőket kedvelem.. mondjuk én 16 vagyok..ha manapság megnézed ezt a korosztályt szerintem ez érthető :D
2011. júl. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!