Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen durva részeges történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva részeges történeted van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
csak remélni merem hogy nem csináltam semmi olyat amiről a fél város beszélni fog
2011. júl. 8. 00:42
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
amúgy, a hamu és a föld túrásról csak másnap szereztem tudomást, mikor megkérdeztem hogy "mitől sz*ros a kezem?"
2011. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%
Múltkor sikítva hánytam le egy teherautót!
2011. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Kollégisták vagyunk Szegeden egy lánykoleszban, hárman lakunk egy szobában. Egyik szobatársam egyszer elcsórt otthonról egy kis üveggel egy kis igazi házipáleszt, volt kb 80 fokos. Én nem nagyon szeretem a pálinkát, ezért keveset ittam belőle, de a két hülye éhgyomorra lehörpintette a fél üveget. Hát úgy becsíptek hogy az valami förtelem volt... Az egyiküket szó szerint le kellett fektetni, mert jött a nevelőtanár szemlézni és a csaj azt se tudta fiú-e vagy lány (szerencsére a tanár nem vette észre). A csaj ezután mindenkit más és más személyeknek nézett. Egy kicsit ledőlt szunyókálni, aztán a másik csajjal elmentem zuhanyozni. A folyosón szlalomozva azt mondogatta hogy ő nem részeg, a zuhanyzóban felszínre törtek a leszbi vágyai, és erősködött hogy fürödjek vele egy kabinba, még át is jött hozzám!! Még szerencse hogy rajtunk kívül nem volt bent más... Vissza tereltem őt, azután visszamentünk, a csaj elkezdett felöltözni (merthogy egy szál törölközőben volt). Kiszaladtam wc-re gondolván hogy úgysem csinálnak semmit ilyen rövid idő alatt. Visszajöttem mit látok? Az előbbi zuhanyzós csaj egy szál bugyiban áll a nyitott ablak mellett, és pucér felsőtesttel hajol ki az ablakon és a épp a járdára üríti a gyomortartalmát... Ráadásul a szép az egészben hogy az alattunk lévőknek (a 3. emeleten lakunk) virágok voltak kirakva az ablakba és arra is ment egy kis cucc... Ez után a másik csaj is felélénkült, és alig akartak elaludni...
2011. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Postaládákba hugyoztam.

Kivertem a fő tér közepén éjfélkor.

Sikerült szájba hánynom egyszer egy csajt (smároltunk, és én se tudom hogy jött fel)

Rá szartam egy autó motorháztetejére.


Többre nem igazán emlékszek.

2011. júl. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
18. szülinapomon,leittam magam,beleesett a cipőm az árokba,utána meg én,tesóm talált rám,kihúzott,tiszta sár volt mindenem de mentünk bulizni tovább,kb az árkos rész maradt meg csak a szülinapomból :D de az is azért,mert mondták :D
2011. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
ismerősők felgyújtottak egy kukát a rendőrők mögött, közben meg tele volt a zsebük petárdákkal
2011. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Pucér maratont csináltunk 3 haverommal. Full meztelenül elfutottunk 2 szórakozóhely előtt... kb 200an láthattak minket miközben fülig érő vigyorral lóbáltuk xDDD
2011. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

én egy ilyen fesztivalon voltam,amin elegge beittam. aztan mindenkitől kerdeztem,h all e a fraka,aki azt mondta,h nem,azt hangosan kiröhögtem,meg kiabaltam,h puhap*csü...

utana elszivtam kb4szal cigit,majd egyik haveromekhoz odamentem és mondtam,h dugni akarok. utana a jarokelőket megkerdeztem,h vane kottonjuk? senkinek se volt...aztzan egyik srac kerdezte,h megyunk -e csinalni? mondom gyerunk,aztan hat mondtam neki,h nem szopom le,meg seggbe se tehetsz,meg ilyesmik. a srac is bevolt rugva. vhogy reggel keveredtem haza... szép,mondhatom...:DDD

17l

2011. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

1.Borároson haverokkal teqilát ittunk, kb.1 órája lehettem berugva mert elvileg odamentem egy csöveshez aki úgy nézett ki mint Dumbledore(hosszú szakálla és haja volt)és megkérdeztem tőle ,hogy hol a pi*ába van a süveged...azután belehánytam a pofájába.xD

2.Héven rágyujtottam 4 cigire és mivel vannak ezek a kapaszkodók ,Spidermannak képzeltem magam és kirepültem a megállóba (volt bennem 1-2 üveg Jager )és lehánytam 2 ellenőrt és utána oda adtam nekik a bérletemet és futottam...ezek a legvicesebb élményeim :DD

2012. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!