Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen durva részeges történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva részeges történeted van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
ide mért nem írnád le, teljesen névtelenül mért nem mered?XD
2011. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

1.leroyba délután 3órakor meginni 5 long island-et úgy,hogy közbe visítunk és alázzuk a pincéreket :D és mindenki hülyének néz,de nem dobnak ki minket az étteremből :D

2. úgy berúgni,hogy egy haverommal összemelegedünk,smaci,pia,pia még pia,miután bezár a kocsma már éjjelnappaliba vettük a vodkát..majd smárolás után odahányok a blahán a pad alá,és utána a srácnak még volt hozzám gusztusa,és újra smároltunk.Hazafele már annyira egymásra kattantunk,hogy annak ellenére,hogy felvoltam öltözve valahogy ujjazgatott :D

3. több nem jut eszembe pedig volt még pár!

2011. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
kocsmában voltunk és mindenki elment olyan éjfél fele egy discoba, de én ott ragadtam és arra keltem fel olyan 4 fele a fűben hogy egy rendőr magyaráz valamit, az arcom tiszta sár, a térdemen sebek...de hogy mi történhetett abban a 4 órában...
2011. júl. 8. 00:34
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
és élvezted a ruhás ujjazást? :DDDD
2011. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 szamóca.. ***** válasza:
86%
ezek azok, amit akkor cikinek találtunk, de majd 60 év múlva ezek lesznek a szép emlékek... nincs is jobb mint kocsik tetején ugrálva police on my back-et énekelni, aztán ráparázni a közteresekre, végül bemenekülni egy három fából álló "parkba" mondván, hogy ott majd megbújunk az isten se talál meg:D
2011. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező hardcore nyomja:D xD
2011. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
hát furdal is a lelkiismeret elég rendesen...
2011. júl. 8. 00:37
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
miért? elvileg amiről nem tudsz az nem is fáj:D vagy valaki elmondta hogy mit csináltál?:D
2011. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
nem, fogalmam sincs, de lehet addig jó...
2011. júl. 8. 00:40
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Hú pedig a legjobban az fáj,amiről nem tudunk... én is estem már haza úgy,hogy kb minden ruhám szakadt volt meg méteres véraláfutások voltak rajtam :D
2011. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!