Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják "szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják "szerelem" neked mi ugrik be?

Figyelt kérdés
A kérdés szerintem mindent elárul. Arra lennék kíváncsi ha azt mondják neked "szerelem" milyen kép, mi jut eszedbe rögtön?
2011. júl. 8. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm. 15/F
2011. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fájdalom pozitívan negatív értelemben, sötétség stb.., sexy nő, akit tiszta szívből lehet szeretni. Aztán család, gyerekek, megmentek egy nőt, akinek én leszek a hőse:D Nyaralás ilyesmik.
2011. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják szerelem, én a szerelem szó leírt formájára gondolok először. :D

Aztán barátomra, ahogy röhögcsél valamin.

20L

2011. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most fent lehet akdni azon, hogy írtam, hogy sexy nő, hogy mi van, nekem csak a külső számít....

Nem. Csak én tudom mi a szeretet fogalma és tudom, hogy a szerelmhez nálam szép külső is kell. Különben meg minden érzésem le tudom győzni. Mert éppen érzek valami pozitívat, nem fogom becsapni magam, hogy szerelmes vagyok, egy kis kedvességért.

2011. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Non-stop szex


23/L

2011. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként beugrik egy naplementés kép is a tengerparton, ahol sexelek szintén egy jó nővel, de ez nagyon ritkán, inkább akkor, ha azon gondolkodom, hogy másnak mit jelent. Ha pedig azon gondolkodm, hogy másnak mit jelent, nyivákoló tinik jutnak eszembe, akik nem túl okosak.
2011. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az eszemben pedig max "virtuális érzelmek" fogalmazódnak meg.
2011. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Természetesen ez nő imád engem és meghalna értem és én is őrte::PPP
2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kész káosz! kb ez!
2011. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fájdalom. öröm. döntések. felelősség. imádat. rajongás. zokogni. nevetni. összetörni. félni. CSODA.
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!