Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Felsorolok pár negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Felsorolok pár negatív külső tulajdonságot, sorba állítanátok nekem?

Figyelt kérdés

Fel fogok sorolni pár olyan külső tulajdonságot, ami akár eldöntheti azt is hogy nem jöttök össze a pasival. Persze minden lány más, és nem mindenkinek ugyanaz lesz a sorrend, ez nyilvánvaló, de még is egy képet ad arról hogy mit érdemes a férfiaknak kerülni.


A lista akkor, nem fontossági sorrendben lesz ahogy eszembe jut.


Aszimetrikus arc

Rossz öltözködés

Mackós testalkat

Vékony testalkat

Rossz fog

Alacsony

Rossz kisugárzás

Túl izmos test alkat

Szőrös test

Szakáll

Kopaszodó fej

Túl sokat foglalkozik a testével(gyantáz, szolizik stb)

Túl keveset (ahogy az anyatermészet megszülte neki úgy jó)

Rossz testtartás

Extrém külső(tetoválás piercing, fülltágító, raszta haj)


2011. júl. 10. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a rossz fog ennyit számít??? nekem most elég rossz a fogam.. kicsit kesze-kusza , akk már nekem nem is lehet sehol esélyem? :(
2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Mackós testalkat

2. Rossz fog (ha kicsit csálé az nem baj, csak ha hullik ki, lyukas stb.)

3. Kopaszodó fej

4. Szőrös test (csak akkor ha nagyon)

5. Túl izmos test alkat

6. Túl sokat foglalkozik a testével(gyantáz, szolizik stb)

Túl keveset (ahogy az anyatermészet megszülte neki úgy jó)

7. Rossz öltözködés

8. Rossz testtartás

(Utóbbi 2 nem kizáró ok, mert lehet rajta javítani)


A többi (alacsony, vékony, kicsit extrémebb külső, aszimmetrikus arc akár pozitívum is lehet). 20L

2011. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1.Túl sokat foglalkozik a testével(gyantáz, szolizik stb)

2.Mackós testalkat

3.Vékony testalkat

4.Szakáll

5.Rossz kisugárzás

6.Rossz testtartás

7.Rossz öltözködés

8.Rossz fog (csak akkor baj ha rohad, ha csak csálé az nem gáz)

9.Túl keveset (ahogy az anyatermészet megszülte neki úgy jó)

10.Szőrös test

11.Aszimetrikus arc

12.Kopaszodó fej (ha az egészet leborotválja az úgy tökély, az még fiatalít is)

13.Túl izmos test alkat

14.Alacsony (én is az vagyok)

15.Extrém külső(tetoválás piercing, fülltágító, raszta haj)

16/l

2011. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nabakki, még jó, hogy nem mindenkinek azonos az értékrendje. A barátnőm engem pont a mackós testalkatomért is szeret :D

197cm 94kg 17/F

2011. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak egyet tudok mondani,ami szerintem a legrosszabb. Ha rossz a kisugárzása,mert lehet rossz foga,lehet alacsony,raszta haja...Az mindegy,de ha a kisugárzása rossz és egyszerűen nem érzi jól magát a bőrében,akkor ott minden rossz,a pesszimistákat meg amúgy senki se szereti.Lehetsz a legcsúnyább pasi is a világon,de ha jó a kisugárzásod,boldog vagy,jó kedvű,elfogadod önmagad és szereted magad,meg ahogy élsz,mások is kedvelni fognak és egyszer majd kifogsz egy olyan lányt,aki szintén olyan mint te.Mert melyik lány nem venné észre a boldog és kiegyensúyozott,magával elégedett pasikat?Azokat kedvelik a legjobban. :) Rakhatnak neked több ezer sorrendet a listádból,de a lényege szerintem ez.Nekem alacsony párom van és kicsit őszül szegény,de meg van elégedve magával és jó a humora,van egy két rossz foga is és vékony,nem jár ugyan szolizni,de nagyon sokat foglalkozik a külsejével,kicsit rossz a testtartása is mert gerincferdülése van,kényelmesen öltözködik,de nem igénytelen.Viszont nekem az számít,mennyire érzi jól magát a bőrében és én jól érzem magam vele, MINDIG.Mert ez egy ilyen tulajdonság.És ha ez megvan,akkor minden megvan. Én azért szerettem belé,mert jókedvű, mosolygós,humoros, letojja ki mit gondol róla,mert ő ilyen és kész.Ez teszi őt mássá.
2014. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ami miatt nem jönnék össze vele:

rossz öltözködés

mackós alkat

vékony alkat

rossz fog

rossz kisugárzás

túl izmos

szakáll

kopaszodo fej

túl keveset fogalalkozik magával másszóval hanyag

rosssz testartás

extrém külső peircing stb fuj

2014. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!