Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel 2éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 2éve összeakartam jönni, most megint beakarnék próbálkozni hátha?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkoztam nála de nem jött össze nagyon nehezen tudtam el felejteni.Megint eszembe jutott, meg akarom próbálni,tegnap beszéltem vele msn-en nem nagyon kérdezz tőlm semmit hogy tudnám felhívni a figyelmet magamra??

Mert régen nagyon sokat beszéltünk msn-en nagyából sokat tudók róla szóval nincs is nagyon téma...meg személyesen alig beszéltünk pár szót:S de közbe 2 két év alatt néha beszéltünk de csak keveset. Ő volt az első lány akivel összeakartam jönni de nem sikerült. Régen elég sokat szarakodtam amire ki akartam hívni mondta hogy hagyuk az egészet...kezdő voltam. Segítsetek légyszíves egyáltalán van esélyem vagy menyünk el sétálni,hogy tudnák összejönni vele?? 16F


2011. júl. 12. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha már 2 éve próbálkozol eredmény élkül, akkor hagynod kéne a csajszit, még zaklatásnak venné.
2011. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed. Ha akkor nem tetszettél neki, akkor most sem tetszel.
2011. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.


Nem két éve próbálkozom ! Csak két éve akartam összejönni vele de nem sikerült aztán hagytam...és most akanák hátha mert volt osztálytársam is 6. ba összeakart jönni egy csajjal nem sikerült ,később megpróbálta aztán összejött neki:)


köszönöm a válaszokat:)

2011. júl. 12. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
De van esélyed!!!!! Hajrá,légy bátor!
2011. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Mert szerintem úgy nagyából tetszettem neki...egy két jel voltha nem is anyirra de így utólag inkább bátortalan voltam hogy csak msn en beszéltem vele és nem személyesen.

Meg a duma se volt valami csajozos...csak nem tudom mit beszéljek vele vagy mit csnáljak :S hogy tudnám felszedni

2011. júl. 12. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
csináltam én is olyat mint te... sztem hagyd a francba ne pocsékold az idődet... mesnen neten meg a lehető LEGKEVESEBBET kommunikálj csak annyit amennyit nagyon muszáj... h miért? mart ha írogattok egymásnak akkor elképzel magának átalakít a fejében... elképzeli a hangod a mozgásod... és ha te ettől eltérsz az neki csalódás és az esélyed csökken... úgy hogyha akarsz tőle valamit ne beszélj vele msnen se sehol máshol az interneten... max webkamerával és a te saját hangoddal máskülönben bukásra vagy ítélve hidd el tapasztalatból beszélek
2012. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!