Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, ha fiu létemre sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha fiu létemre sírok (nem gyakran, csak ha olyan helyzet adódik, haláleset meg ilyenek)?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ez lúzerség. Hát nem tudom, azért nem tartom magam annak igy sem, hogy néha, ritkán ilyen is megesik. Egy barátomat veszítettem el 4 éve, amikor megmondták, aztán nem érdekelt az se, hogy ki bámul, ki mit gondol, semmi..
2011. júl. 12. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem ciki. Amúgy fordítsd visszájára a dolgot: akik ezt "lúzerségnek" nevezik, szerinted mekkora értelmiségiek lehetnek?

Halálesetkor meg természetesek a könnyek, pláne ha az illető közel állt hozzád.

De más dolgokra kiterjedően hogy megnyugtassalak, én pl. az érettségi banketten bőgtem el magam annak idején, hogy soha többet nem lesz együtt az osztály, pedig fiú vagyok :). Ennek ellenére mégis normális életet élek, nem lettem kevesebb tőle.

2011. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyáltalán nem lúzerség sírni! Ha pedig egy barátodat veszítetted el, pláne nem az!


Én lassan 2 éve lesz, hogy elvesztettem a Barátnőmet egy balesetben, én is sírtam! ...és azóta még sokszor. Ebben nincs semmi ciki, mert szerettem Őt! Te pedig a barátodat. Az lenne a ciki, ha semmi érzelmet nem mutatnál. Anyu pedig egy hónapja ment el, szívbeteg volt... Mostanában Miatta sírok, sokat. A haláleset mindenkiből kihozza, arra nyugodtan fogadni mernék, hogy aki lúzerségnek tartja a sírást, a Szülei temetésén biztos sírna:S ...vagy akár egy Barátja temetésén is!


Ne foglalkozz a rosszindulatú beszólásokkal!

2011. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy fiú sírjon, amikor akar. Azért remélem a te érdekedben, hogy mire felnősz, megtanulod kontrollálni az érzelmeid. Hidd el, sokszor jól jön.
2011. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Àllatok nem tudnak sírni (úgy mint mi, könnyekkel), csak az ember...

A sírás különben nagyon egészséges (kivisz egy csomó sót)és nem szabad(na) visszatartani.


A sírás azért is fontos, mert ez egy "nonverbale kommunikáció", felszólitás a környezet számára, hogy az vígaszt, együttérzést tanusítson, egy alkalom számára valami jót tenni...


A halottainkért különben imádkoznunk kell, egy misét mondatni, egy gyertyát a templomban meggyújtani értük, stb. (Ez mind segít nekik odafönt!)


Gondoljunk arra, hogy ök csak ELÖRE mentek, oda, ahová egyszer majd mi is megyünk és ahol majd ÚJRA! találkozni fogunk!!!


Ezt bizonyítják mind a sok "halálközeli beszámolók", erröl már nagyon sok könyv jelent meg...

(Èrdeklödés esetén tudok párat ajánlani is.)


Tehát a sírást se vigyük túlzásba, mert a halottaink (tovább) ÈLNEK!!!

2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!