Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keresek keressen 18-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keresek keressen 18-19 éves helyes vékony egészséges lányt? Luzer 30-as testes pasi ;) Ez nem hirdetés. Hol érdemes keresni, ahol találok is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül nem nagyon fogsz ilyet találni, de még rendeset se nagyon. Csak fel őrlöd magad. Lottózz és ha telitalálatod lesz akkor bármit megvehetsz.
2011. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

hány bnőd volt már?

Ha lúzer vagy sehol se találsz, azért vagy lúzer mert te döntöttél így... Minden lány utálja a lúzereket, kivéve a rondák közül párat...

f17

2011. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Adri21 válasza:

Szerintem ez érdekes...30 évesen 18-19 éves lányt keresel...Vannak néhányan akik belemennek egy ilyen kapcsolatba ahol ekkora a korkülönbség, de azok a csajok vagy pénzre hajtanak vagy pedig azért jönnek össze egy 30 éves pasival mert sármos ,jól néz ki...Ha a kettő közül valamelyik fenáll akkor valószínűleg nem tetted volna fel ezt a kérdést.Egy biztos!Ha rám hallgatsz nem ismerkedsz diszkóban.Annak soha nincs jó vége.Szerintem helyszín kijelölése erre a célra felesleges,járj nyitott szemmel és ha rádmosolyog az ideális jelölt(boltban,moziban,plázában,gyorsétteremben stb..),vagy bármi ilyen jelet ad hogy tetszel neki menj oda,ne habozz,mert utána csak a sóvárgás marad...

Sok szerencsét :)

2011. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mondom SZTK rendelő !!!!
2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Jahm..30 évesen 18-19évest.. ez habi,h "gyereket nem" blabla..téll lúzer vagy. :)
2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én pl. 30 vagyok, de engem csak a 16-17-18 évesek találnak meg.
2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mázlista. És akarnak gyereket?
2011. júl. 15. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!