Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányokat is meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányokat is meg lehet bántani azzal ha rondának nevezik őket?

Figyelt kérdés

Én most azokról a szép lányokról beszélek akik úgyszólván tudják is magukról hogy szépek.Teszem azt a közösségi oldalakon olyan képaláírás van a bikinis képnél hogy"istennő a strandon",meg az ilyen barinős csoportfotón hogy "a legjobb csajok" stb.

Ha valaki egy ilyenféle lányt rondának nevez akkor az csak kuncog hogy "miféle ökörséget hord ez itt össze hisz én köztudottan szép vagyok"

vagy esetleg neki is velejéig hatol ez a kritika függetlenül a valóságtartamától?


2011. júl. 13. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Persze meg lehet őket bántani, csak ezek általában ribik :D no persze tisztelet a kivételnek
2011. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Minden érző lányt meg lehet bántani, ezért jó lenne ribinek lenni. :/
2011. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utsó, lány vagy? korod?
2011. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Panda Péter ***** válasza:
persze, meg lehet, sőt, talán még jobban is, mint egy átlagos kinézetű lányt, mivel a szép lányok (ijesztően) nagy százaléka paranoiás, nincs megelégedve a külsejével, és egy ilyen kijelentés teljes összeomlásba kergetheti.
2011. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

én tudom magamról, h szép vok, és próbáltak már így megbántani (pasik, akiket elutasítottam).

kiröhögtem őket :D

2011. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem mert én mint fiú addig vagyok csak gentleman a lánnyal amíg nem szólja le a külsőmet miközben fűzöm őt.mert akkor én is szóvá teszem mik azok a kivetnivalók rajta ami felett szemet hunynék ha ő se lenne bunkó


a mostani kiszemeltem viszont egy olyan lány akin jelenleg még nem találtam konkrét hibát amivel visszavághatnék ha megbántana...pedig ő hirhedten nem fogja vissza magát és leszólja azokat akiket rondának tart

2011. júl. 13. 01:13
 7/15 anonim ***** válasza:

de miért kell neked ilyen hírhedten bunkó csaj? csak azért, h beszólhass majd neki, és hibát találj rajta?

sztem keress normálisak, a szépek közt is vannak...

én pl. sosem szóltam le más külsejét, csak ők próbálták az enyémet (kevés sikerrel, mert kevés van benne, ami meg van, azokkal sincs bajom).

inkább nézz olyan után, akit nem kell oltogatnod. :)

2011. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ezzel a fajta bunkóságával csak nemrég szembesültem oké vlt már olyan beszólása társaságban hogy ez a tanárnő nem fog szülési szabadságra menni mert nem lesz kivel összehozni gyereket....ezt még nem vettem komolyan mert ugye klimaxos tanárt leszólni még nem számít

de amikor egyébként 2 rendes embert (1fiú és egy lány azaz 1 pár)szólt le odafordulva hozzám megerősítést várva arra hogy:"ezek milyen csúfak mindketten,nyilván egyikük sem talált jobbat a másiknál..szegény utódaik se lehetnek majd így szépek... ugye?szerinted is?" -nos ekkor azért elképedtem mert edgyébként egy alapvetőan egy okos aranyos kedves egyszóval fölöttébb szimpatikus lánytól nem várna ilyet senki

2011. júl. 13. 01:36
 9/15 anonim ***** válasza:
persze hogy meglehet bantani oket ha a szemebe kopod h foggya le me kicsit dagadt vagy a szeplanok is besertodnek..de ezt lehet ugyis mondani hgy nesertdjon be..
2011. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobban megsértődnek azon, ha valaki azt meri állítani róluk hogy rondák. Mert ha egy csúnya lányra mondják hogy csúnya az elfogadja, mert hát tudja ő magáról is hogy tényleg az. Na de ha egy szép lányra ezt mondja valaki, az igen csak sértő a számára, mert hogy mondhatnak ilyet róla és akkor kezd az önbizalma is alább hagyni...
2011. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!