Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindig ez van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindig ez van, már annyira utálom. :'S 14/L

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha segíteni próbálok egy pasinak és lelki dolgokról beszélgetek vele,próbálok löketet adni neki,rögtön megtetszek neki,találkozni akar stb? Annyira rossz nekem,és hiába mondom,hogy nem kell fiú,akkor is minden erejüket bevetve próbálnak megkaparintani maguknak.Pedig én csak úgy szeretem őket,mint embert,és segítenék nekik a továbbiakban is,de így egyszerűen nem megy. Mit tegyek ilyenkor? Miért tetszek meg nekik rögtön? Ez így nem állapot,mindegyikükkel olyan jó barátok lehetnénk... :\
2011. júl. 13. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesen ismerik el a férfi-nő barátságot, még kevesebben a hátsó szándék nélküli jótékonykodást.
2011. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rájöttél hogy lehet hatni rájuk :D Ne idegeskedj, örülj neki! Őket ez fogja meg, ha nem akarod, akkor meg ne lelkizz velük
2011. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te csak azt hiszed,hogy segítesz.

Alapból azért áll veled szóba,mert akar valamit.

Azért beszélgetnek veled lelki dolgokról,mert te akarsz ezekről beszélni.Ők csak belemennek ebbe,hogy közelebb férkőzzenek.

2011. júl. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivarérett korban meg nincs barátság a nemek között.
2011. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindegyikük szeret ezekről a dolgokról beszélni,elmondják nekem a problémájukat,én meg csak pozitív megerősítést adok nekik a dolgokban.Ettől mindig megkönnyebbülnek,és a hangulat is nagyon kellemes szokott lenni.Lányokkal fiúkkal egyaránt szeretek mélyebb dolgokról beszélgetni.Úgy érzem,már az nagy segítség nekik önmagában,ha elmondhatják valakinek ami a szívükön van.Általában a pozitív változást is észre szoktam venni rajtuk.Nem tudom,nekem csak akkor jó a lelkiismeretem,ha segíthetek másoknak.Másképpen nem is érzem igazán jól magam,ez viszont elégedettséget ad nekem.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 13. 03:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem volt csak barátom! nem azonnal szerelem ^^ 14 F
2011. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezzel nem tudsz semmit sem tenni csak annyit hogy ne lelkizz velük!De örülj neki mert sokan szeretnek ami persze nem mindig jó,de nem tudom pontosan hogy milyen helyzetben vagy
2011. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!