Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom meg mindet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom meg mindet?

Figyelt kérdés

Egy csomó srác tetszett egy időben, de lassan mindegyikből "kiszeretek". NEm is tudom ha egy kicsit jobban megismerem, vagy, ahogy viselkedik, leszűröm h áhh nem is annyira jópasi, meg nem szimpi. Kezdek éretten gondolkodni?épp ideje lenne 14/l

ha van kérdés /értelmetlenül írtam akkor írjáál.. :)


2011. szept. 24. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Legyél leszbi! Mostanában úgyis az a divat.
2011. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
milenne ha nem azt néznéd hogy milyen jópasi hanem milyen belsőleg? tipikus tinir*banc viselkedés-.-' ha meg tudod hogy kiszeretsz belőle akkor ne hülyítsd. PONT
2011. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó pasi = Nálam ez azt jelenti, ha a külső is vonzó, DE belül is igazi férfinak kell lennie.

"NEm is tudom ha egy kicsit jobban megismerem, vagy, ahogy viselkedik," <= ezek alapján a kérdezőnek sem a külső a mérvadó.

Egyébként 12-13 évesen én is így indultam, de 14 már nem... 13 évesen ismertem meg Valakit, akit még mindig szeretek, na, Ő tényleg megfogott.

16/L

2011. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2011. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Najó. Hát köszi. és igen nem a külső számít. aki valaha is tetszett mind azért tetszett, mert tetszett ahogy viselkedett. De most már megváltoztak.. Szóval ennyi.
2011. szept. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!