Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy utálom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy utálom, ha valaki azt mondja, hogy van pasim?

Figyelt kérdés

Van barátom, de utálom, ha valaki megkérdezi, hogy : még mindig együtt vagy a pasiddal? stb.

idegesít, ha így nevezik. mintha csak azért lennék vele együtt, hogy legyen valakim.

és ha kijavítom őket, hogy ő a barátom, csak forgatják a szemüket, meg azt mondják az ugyanaz...

tény, hogy csak 3hónapja vagyunk még csak együtt,de én csak akkor mondom, hogy valakinek a "pasija" , ha csak azért van vele együtt, hogy legyen valakije, vagy mondjuk csak 2 hétig járnak/tak.


ez csak engem irritál?


2011. júl. 14. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye???? Kiba rohadt idegesiitőő gyülölöm. a hülye pláza pics@k mondjak igy. Párom, barátom mit tudom én...vááááá nagyon nem birom :D nem csak téged irritál

20L

2011. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én sem mondom hogy van "csajom", úgy mások se izéljenek hogy "pasi"... Inkább barátnőm van.

15/F

2011. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hála istennek. már azt hittem én vagyok az egyetlen, aki ennyire érzékeny erre a szóra. amúgy nekem is az ilyen hü*ye pi*ák mondják mindig. féltékenyek, mert őket nem szertik a pasik úgy, és csak arra kellenek?! vagy mi? xD
2011. júl. 14. 11:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idően engem is zavart,de már elfogadtam, hogy nem jelent semmit.Ők ilyen szóhasználatot használnak és kész.Én pl úgy mondom h. a párom,de van amikor a ő is csajomnak hív ha másoknak beszél rólam,pedig mi már 2 éve együtt vagyunk és együtt is élünk(ennyi erővel az élettársam is lehetene,de az a szó túl hosszú:-)
2011. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom!Komolytalan és tiszteletlen szerintem!Ezt főleg olyanok használják,akiknek nem olyan fontos a másik.


Én általában azt mondom,hogy a "párom",vagy ha poénkodok,akkor az "uram". XD

Mivel én nem csak azért vagyok együtt egy FÉRFIVAL,hogy legyen valakim,hanem hogy egymás lelki társai legyünk.

2011. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én 15 évesen úgy gondolom, hogy nem kéne a páromnak hívnom, szóval marad a barátom. de viccből szoktam neki mondani, hogy "apjuk" ő folyton asszonyozik engem...
2011. júl. 14. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
engem az idegesít rohadtul, ha valaki azt mondja h "párom" : D nem tom engem az irritál
2011. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az én hátamon is feláll a szőr a "pasi" szó hallatán. Ilyenkor mindig bevillan egy kép kis tini pics@król, akiknek van valakijük, de az csak mutatóba, mert mellette ugyanúgy "élnek", mint egyedülállóként. Na arra igen, ez a megfelelő szóhasználat. Nekik pasijuk van. Nekem meg szerencsére párom van.
2011. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 haahülyeségfájna... válasza:
én nem értem miért lennék plázacica ha a pasim szót használom ??? én a barátomnak mondom a haverjaimat is, ti nem? a párom szó pedig szerintem egy kicsit érdekesnek hat pl egy 15 éves szájából...
2011. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pasim és csajom szavak nekem is idegesítőek. Én több mint 2 éve vagyok együtt barátnőmmel, de senkinek nem mondtam úgy hogy csajom, mert szerintem tiszteletlen. És kioktattam egy lányt is egyszer mert úgy mondta hogy ,,a pasim.." Nekem ez azt jelenti hogy egy fiú akit azért "tart" hogy legyen kit mutogatni meg lejmolni vagy mittudomén.
2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!