Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem 14 éves létemre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 14 éves létemre a 18 éves fiúknál?

Figyelt kérdés

vagyis már évek óta ismerek kb. 3 fiút, a tesóm által, mert hogy a tesómmal osztálytársak.

igaz van barátnőjük, de nem látom úgy hogy ezek tarós kapcsolatok lennének :))

és nagyon, de nagyon bejönnek nekem.

és már mindegyikőlyükkel beszélgettem, egyikkel haza is jöttem a suliból, a másikkal telefonon, a 3.al pedig neten :))

sok ez a 4 év különbség? valahogy az idősebb fiúkra bukok.

még nem volt úgy igazán pasim...

előre is köszi a válaszokat. :D

14/L


2011. júl. 13. 10:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
68%
14 évesen ugy be fognak neked akasztani, hogy járni nem fogsz birni.anyád tudja, hogy ri banc vagy?
2011. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
33%

Első válaszolóval totálisan egyetértek.


Kezdjük ott, hogy ha van egy kis eszük a 18 éveseknek, akkor te még pisisnek számítasz.


Szerintem inkább egy atyai pofonra van esélyed. És most menj vissza a szobádba barbizni.


Kis taknyos.

2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Tavaly nekem is tetszett egy 18 éves srác (akkor voltam 14), de aztán feladtam, mert nagyon reménytelennek éreztem :D Amúgy akkor én is azt hittem, hogy az idősebbekre bukok.

...És a mostani (első) barátom 16 éves és imádom.:)


Amúgy ezzel az a baj, hogy 14 évesen nem hinném, hogy szexelni akarsz (bár ki tudja..), ezek a fiúk meg már napi szinten kefélnek.

15/L

2011. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%

gondolom a családod is mintacsalád.


apukád, anyukád (ha házasok egyáltalán), akkor elismert, sikeres emberek, becsületesek, szorgalmasak, és TE ezt látod tölük, ezt tartod mintakékpnek.mondjuk, ha 14 évesen egyetlen dolog, amiben a lehetöségeidet látod, az a tested, akkor az elsö mondatom nem igaz rád.

2011. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
ki a fene mondta, hogy én a sexelés miatt akrok velük?!
2011. júl. 13. 10:15
 6/45 A kérdező kommentje:
lenni*
2011. júl. 13. 10:16
 7/45 A kérdező kommentje:

s ettől meg miért lennék ribanc?na halljál már oda.

szerintem nem vagy tisztában a ribanc szó jelentésével. :))

2011. júl. 13. 10:17
 8/45 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak gyerek vagy még. Azt még ugy meg is érteném, ha lenne 1 fiú. aki rég óta tetszik, jóban vagytok, és természetes hogy többet éreznél iránta ( persze akkor sem lenne helyes), viszont itt háromról beszélsz, ami szerint neked tök mindegy hogy melyik, csak jöjjön be. Na ne... Hidd el, nagy rá az esély hogy ki is használnának. Én is voltam hasonló cipőben, kicsit voltam, ott voltak bátyám jófej (s**fej) barátai. Nem érdemes, hidd el. Várj. Ismerkedj hasonló korúakkal. A kor 20 alatt még sokat számít (psze a nagyonnagy afölöttis)
2011. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Persze vannak kivételek hogy 14 éves lány nála 4-5 évvel idősebb sráccal járjon. De azért ez többnyire csak szerelmi csalódás lehet mert a többsége (tisztelet a kivételnek) csak arra hajt hogy sexeljen aztán elhajt mert túl gyerek vagy még neki. Nem 1 ilyen sztorit hallottam már, rengeteg haverom mondja hogy a 13-15 év körüli lányok náluk sokkal idősebb pasikkal akarnak lenni és utána meg otthagyják őket. Megpróbálhatod a dolgot lehet normálisak, de ezt így nem tudhatod.
2011. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
hát ismerek hasonló korúakat, meg 1 évvel idősebbeket, de ők pedig vaalahogy nem jönnek be, nemvagyok egy k*va, szval azt kiemelném h azért van valamiféle félelemem is a fiúkkal kapcsolatba. mondjuk ebben az esetben, hogy még nem volt komoly kapcsolatom szerintem normális ... :|.
2011. júl. 13. 10:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!