Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem arra, hogy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra, hogy 19 éves létemre ne kelljen egy kapcsolatot az ágyban kezdenem?

Figyelt kérdés
Elég sokáig nem érdekelt a pasizás, így 18 éves is bőven elmúltam, amikor először szerelmes lettem. Akkor összejöttem egy nagyon kedves, és figyelmes sráccal (28 éves). Nem éppen egy sietős fajta. Megértette, hogy én még csókolózni sem csókolóztam, és minden olyan szép volt vele, tudtam, hogy Ő tudna várni rám. De aztán két hónap után szakítottunk, mert Ő nem szeretett belém, kihasználni pedig nem akart, pedig megtehette volna, hogy hülyít és megfektet, de azt mondta, hogy van gerinc benne. Nemrég randizgattam egy másik fiúval, már második randin szexet akart, azt hitte én is, de aztán adtunk egymásnak még egy esélyt (vagy inkább én neki), de nem működött a dolog. Azóta többször is beszéltünk, és állandóan azzal nyaggat, hogy nem fogok olyan türelmes fiút találni mint ő, mert ő várt rám egy hónapot, és ha 16 éves lennék megérteni, de ne is álmodjak arról, hogy találok olyat, aki képes lesz várni rám, még akkor is, ha szűz vagyok, és ne csesszem el az egész életemet, ne éljek a rózsaszínfelhők között. És én nem tudom, mit higyjek. Nem akarom én húzni-vonni a szex témát, ha végre utamba sodródik a szerelem, de el sem tudom képzelni, hogy valakiben megbízzak úgy, hogy alig ismerem. Tényleg esélytelen, hogy találjak egy türelmes, vagy ha úgy tetszik mazohista fiút, aki tud várni pár hónapot az első randi és az első szeretkezés között? Vagy már tényleg mindenki úgy gondolja, hogy minél előbb jobb túlesni ezen, hátha nem passzolunk az ágyban, és jobb, ha előbb kiderül?
2009. máj. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
igen van esélyed,50%
2009. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez a második pasid nagy bunkó volt, ne is törődj vele. De főleg ne hagyd, hogy az önbizalmad miatta rendüljön meg.


Az való igaz, hogy a pasik hamarabb (és valószínűleg másképp) kívánják a szexet, és nehezebb magukat visszafogniuk. De hidd el, vannak normális pasik is, akik a saját józan eszükkel képesek megérteni a helyzetet. És becsülnek téged annyira, hogy nem rohannának azonnal le, bármennyire is azt diktálná az ösztön. 24/F

2009. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajat peldam alapjan mondva a valaszom: IGEN, TALALHATSZ

majdnem 18 voltam, tobb mint egy evet vart ram a parom...(nem vak, nem hulye, szep es aranyos srac, nem csalt meg, es nem is csalna meg soha.) En azt mondom neveles kerdese az egesz. O megertette, hogy nem szeretnek sietni. Szeretett, megertette, hogy hanyadan allunk:) mikor mar jo alapja volt a kapcsolatunknak johetett minden mas:) szerintem a szerelem es a bizalom nelkulozhetetlen. Higgy benne, keresd es megtalalod a megfelelo embert:)

Udv

2009. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vań esélyed!!! en már 21 voltam, mikor a mostani férjemmel találkoztam, nem eroltette, sot talán sokáig szoba sem kerult, csak egyutt voltunk, fokozatosan fedeztuk fel egymást és fél év után voltunk egyutt. a gimi alatt én sem nagyon pasiztam, majd nyomulosabb pasikkal találkoztam, volt 1 exem, aki ugyan azt mondta, hogy vár rám, de már 2 honap múlva nagyon nyomult...feleslegesen.
2009. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az a pár hónap neked..de látod vannak még itt olyan palimadarak,akiket éveket várnak..de h mi a francért? 1 év kell,hogy kialakuljon a bizalom,vagy ahhoz,hogy felizgulj a másikra? Szerintem ez már túlzás. Amúgy szerintem igaza volt a második fiúnak,az más kérdés,hogy te miért vonod meg magadtól a szexet..ha elkezded majd abba sem akarod hagyni.
2009. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A pár hónap semmiképp sem lenne több, mint fél év, és előtte már tennék felfedezőtúrákat, ha értitek mire gondolok :)

Csak hát én a szexet nem egy létszükségletnek tartom, ha egyedül vagyok, hanem egy kapcsolat kiteljesedésének első lépcsőfokaként tartom számon. Az nekem annyira bensőséges, ahhoz kell annyi bizalom, hogy egy vadidegennel, akit ismerek egy hónapja, még ne történjen meg. Csak tényleg félek tőle, hogy a mai világban nem találok olyan fiút, aki ezt el tudja fogadni. Csak nem tudom elképzelni, hogy valakinek, akit ismerek egy hónapja, megmutassam magam, és kitárulkozzak előtte teljesen. Tudom, hogy ez furcsa a mai világban ennyi idősen, ezért is kérdezem, hogy van-e még ilyen furcsa fiú. De ezek szerint van.

2009. máj. 2. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, nem egyet, nem két hónapot vártam a barátnőmre. Megérte, de ehhez szerelem kell és olyan társ.
2009. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!