Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazzak vagy maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazzak vagy maradjak itthon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elég nehéz helyzetben vagyok most. Egy barátnőm kint él külföldön. És most lehetőséget kaptam tőle hogy kimenjek hozzá. Ő 1-2 év múlva haza szeretne jönni. És ezért felajánlotta hogy ha szeretnék menjek addig ki hozzá.. Minden lehetőségem adott odakint. Iskola munka. Van hol laknom nem kell tőke.. A repülőjegyem is kifizeti mert tudja hogy nincs tőkém. Ez egy nagy lehetőség lenne számomra.. mert így tudnék egy kis tőkét szerezni és nem hitellel kezdeni az életem. de van egy 5 éves párkapcsolatom. Ő semmiképp nem tudna velem jönni. nagyon jó munkája van itt és hülyeség lenne feladnia. Na meg nem is kérhetem ezt bnőmtől hisz így is nagy szívesség hogy ennyire törődik velem. Most eléggé ideges vagyok emiatt. A szívem azt mondja maradjak.. Az eszem azt hogy menjek. Nem tudom hogyan mondjam ezt a barátomnak? Régebben beszélgettünk hasonló dolgokról és akkor azt mondta ő nem állna az utamba. de most hogy tényleg megyek nem tudom :S ti mit tennétek a helyembe ? Félek ha nem látjuk egymást 1-2 évig nem fog megvárni... ti hogyan cselekednétek ? És hogyan mondanátok el neki ?
2011. júl. 13. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én maradnék. Inkább egy híd alatt hajléktalanként a párommal, mint feladni mindent a pénz és karrier kedvéért. Tudom, hogy a való életben ez nem ilyen egyszerű, de a véleményem mégis ez. Persze az is számít, hogy milyen kapcsolatban vagytok. Nekem már az is furcsa, hogy egyáltalán felmerül benned a lehetőség.
2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Hány éves vagy?


Ha 5 éves a párkapcsolatod, akkor annak már mutatnia kellene, hogyan tovább ...

2011. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg adóssága van a családomnak. Édesapám lerokkant és egyre lentebb csúszunk.. Én 2 éve próbálok elhelyezkedni de nem tudok max 1 hetes szerződésekkel. Szeretnék a családomon elsősorban segíteni. Mert nagyon rossz itthon az anyagi helyzet. És másodszor pedig ha tudnék félretenni akkor szeretnék a családi házból kirepülni úgymond. A barátommal össze nem tudunk költözni ez jelenleg lehetetlen és legalább 5-6 évig így is fog maradni.. abba ne menjünk bele hogy miért mert ez nagyon bonyolult.. azzal én is egyet értek hogy akár a híd alatt is mondás... :) de ez a való életbe sajnos nem így van... én szeretnék egy biztos hátteret és családot magamnak.. am 23 éves lány vagyok....
2011. júl. 13. 15:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló ne haragudj de nem azt kérdeztem mit kéne mutatnia a kapcsolatomnak ...nem a kérdésemre válaszoltál...
2011. júl. 13. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Elsőre talán kicsit durván hangzik, de mi a helyzet a fizikai munkával? Állandóan keresnek rá embereket, és elég szörnyű, de a szükség törvényt bont.
2011. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dolgoztam gyárban.. :) nincs ellenemre a fizikai munka.. de van egy komoly gerinc bajom ami rohamosan romlott mikor fizikai munkát végeztem.. ekkor jött a táppénz és a kirúgás.. hosszú távon ez nem megoldás nem akarok 5 év múlva ágyhoz kötve élni. de itt most nem ez a kérdés :S amit feltettem.. :S hogy mit hol dolgozni.. :S
2011. júl. 13. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából úgy tűnik, hogy te már döntöttél, itt csak megerősítést vársz. Ebből a szempontból az egész kérdésnek nincs értelme, ha azt nézzük. Nem is próbállak tovább tartóztatni.


Csak úgy eszembe jutott közben:

"Ő semmiképp nem tudna velem jönni. nagyon jó munkája van itt és hülyeség lenne feladnia."


és


"Nem tudom hogyan mondjam ezt a barátomnak?"


Ha belegondolsz, te pontosan ugyanebben a helyzetben vagy a kintivel kapcsolatban. Azt is hülyeség lenne feladni, ha ugyanabból a szemszögből nézed a dolgokat. Kezdheted ezzel azt a bizonyos beszélgetést.

2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg páoddal.. ismeri az anyagi helyzetetteket, megfogja érteni. Ez még nem jelenti a kapcsolat végét...
2011. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!