Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác ezt mondja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác ezt mondja és győzköd róla akkor higgyem is el neki? Vagy csak szivatni akar vele?

Figyelt kérdés

Beszélgetek már egy jó ideje egy sráccal és szóba került, hogy milyen az alakom. Én cseppet se vagyok megelégedve vele, de ő már minimum fél órája győzköd róla, hogy márpedig neki van igaza és pont jó az alakom.

Most nem tudom, hogy ezt csak azért mondja mert "illedelmes" és nem akar megbánta, hogy-hogy nézek ki, vagy csak szivat vele esetleg amit a legvalószínűtlenebbnek tartok, hogy komolyan gondolja.

Szerintetek?


2011. júl. 14. 03:56
 1/6 Inkog Nito ***** válasza:
Elég valószínű hogy "jó alakúnak" tart,mivel ti lányok képesek vagytok néha egy szörnyellát a tükörbe képzelni....Persze az illedelmesség is diktálhatja mert egy lánynak nem szokás azt mondani hogy rossz az alakja,viszont szivathat is...gondolkodj el rajta milyen típusú ember milyennek ismerted meg olyannak aki inkább igazat mondd vagy olyannak aki csak játszik az emberekkel.
2011. júl. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha magamból indulok ki biztosan sajnálnék egy fél órát elpocsékolni arra, hogy egy olyan lányt győzzek meg az alakja szépségéről akié nem tetszik. a lányok és a fiúk sokszor teljesen máshogy látják egymás kinézetét.
2011. júl. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép, lehet neki te pont bejössz.Amúgy csak azért nem tetszel magadnak mert nincs önbizalmad, és akkor ennyi erővel modell is lehetnél,akkor se tetszenél magadnak.

Szóval ha ennyi ideig győzködött és semmi rosszat nem mondott akkor hidd el.Nekem tök simán bevágják ha valami nem tetszik, túl vékony, vagy a fenekedre gyúrhatnál vagy régebben formásabb voltál stb.

2011. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha én tapintatos akarok lenni egy túlsúlyos baráttal, egyszerűen nem említem meg az alakját. Eszembe sem jut órákig győzködni, hogy jó teste van.
2011. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az önbizalmaddal van a baj
2011. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nagy valószínűséggel komolyan gondolta:)
2011. júl. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!