Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Higgyem el, hogy nem féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyem el, hogy nem féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon "tudatosan nem féltékeny", az elvei szerint a bizalom az alapja az egésznek stb...ti is ismeritek a magyarázatot. Én is egyetértek vele, de én nehezebb eset vagyok és néha féltékenykedek..Tegnap egy srác útbaigazítást kért tőlem, és mára meghívott egy italra, számot is cseréltünk. Persze elmeséltem a barátomnak, aki elég ingerülten kérdezgette, hogy hogy lehetek ilyen naiv, hogy elhiszem, hogy nem akar tőlem semmit. (Engem tényleg egyáltalán nem érdekel a srác úgy.) Aztán viszont írt egy sms-t, hogy menjek nyugodtan, az egy jó hely, ahová mennénk, esetleg hívjam el G-t, egy közös ismerősünket is. (A barátom nincs a városban.) Én gyűlölném, ha ő elmenne egy ilyen helyzetben, de ő ezek szerint nem. Szerintetek? Tapintatlanság lenne?
2011. okt. 4. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te megadtad a számodat egy idegen srácnak, mert cserébe az útbaigazításért meghívott egy italra?

A barátod helyében én is kiakadtam volna, már ne is haragudj, de aki kapcsolatban van, az nem így viselkedik.

Te mit szólnál ha a pasid is megadná a számát egy csajnak, hogy elmenjenek kávézni?

2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy ő féltékeny-e,ha te gondolkodás nélkül megadod a számod és elfogadsz egy randi meghívást?

Lehet hogy egyikőtök sem gondolja túl komolyan ezt a kapcsolatot?

2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Másrészt pedig igenis féltékenynek hangzott, ezt miért olyan nehéz beismerni? Annyit mondani, hogy "drágám, kicsit zavarna, ha találkoznál azzal a sráccal"? Ennyi még simán belefér.
2011. okt. 4. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a pasid úgy van vele, hogy ha akar, vigyen, csak azt lehet elcsábítani aki hagyja, minek ezen idegeskednie. És joggal teszi ezt, a kérdésed alapján nincs túl sok sütnivalód.
2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég durva, amit tettél, de te tudod. Szerintem ez nem illik egy kapcsolatban.

A barátod lehet nem féltékeny, de egy ilyen húzás után nem csodálkozok, ha az.

2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nehari, de miért adtad meg a telefonszámod egy idegen pasinak, ha nem érdekel?

Tőlem is kértek útbaigazítást, s utána a pasi elkérte a telefonszámom, mondván: ha nem találnák meg a helyet.

Simán elutasítottam, s úgy húztam el a csíkot, ahogy tudtam.


Van párom, akit szeretek. Nincs szükségem arra, hogy idegen férfi meghívjon egy italra.


Fordított esetben, ha párom adta volna meg a telószámát idegen csajnak, s el is menne egy italra.....én megmondanám neki, hogy akkor ott is maradhat.


Gondolkozz el egy kicsit...

2011. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ne fárassz már! Attól, hogy nem akarsz semmit ettől a fickótól, ez még egy randi lesz. Elhiszem, hogy imponál, hogy megtetszettél valakinek, de ha van párod, nem kéne minden jöttmentnek megadnod a számod és randira menni vele. Te ismerkedsz más férfival és még te vagy kiakadva, meg a barátod a sz*r alak? Első reakciója az volt, hogy kiakadt, milyen hülye vagy, neked az nem volt jó. Most írt sms-t, hogy menjél csak nyugodtan, de neked ez sem jó. Nyilván ezek után mindenki úgy gondolná, hogy akkor csinálj, amit akarsz.
2011. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha hármasban lennétek, akkor nem lenne randi.
2011. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van..részben. Már mielőtt elküldtem a kérdést, éreztem, hogy nem is kellett volna, úgyis tudom, mi a helyes. (Amúgy azóta telefonáltunk, és ő győzködött, hogy menjek.)

Azért adtam meg a számomat, mert új vagyok a városban, és szeretnék embereket megismerni. Fiúkat és lányokat is. A srác is külföldi volt, nem kizárt, hogy ő is így van vele.

2011. okt. 4. 20:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként pont most van egy kérdés az első oldalon, ahol valaki szívesen ebédelni egy ismeretlennel, csak úgy, hátsó szándék nélkül. Lehet, hogy mégis elmegyek ma este? :)
2011. okt. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!