Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy utálom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy utálom, ha valaki azt mondja, hogy van pasim?

Figyelt kérdés

Van barátom, de utálom, ha valaki megkérdezi, hogy : még mindig együtt vagy a pasiddal? stb.

idegesít, ha így nevezik. mintha csak azért lennék vele együtt, hogy legyen valakim.

és ha kijavítom őket, hogy ő a barátom, csak forgatják a szemüket, meg azt mondják az ugyanaz...

tény, hogy csak 3hónapja vagyunk még csak együtt,de én csak akkor mondom, hogy valakinek a "pasija" , ha csak azért van vele együtt, hogy legyen valakije, vagy mondjuk csak 2 hétig járnak/tak.


ez csak engem irritál?


2011. júl. 14. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. De néha kénytelen vagyok "pasim"-ot írni, hogy ne legyen olyan sok szó ismétlődés. xD A "párom"-at meg nem szeretem, mert mindig az ovi jut róla eszembe. Oviba kellett kézenfogva, a párunkkal átmenni a játszira. :D
2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem az zavar ha azt mondják hogy "megvan még az urad"!?Te jó ég a falra tudnék mászni ilyenkor mi az hogy az uram csak a barátom és ha a felesége lennék akkor a férjem lenne nem az uram!
2011. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nyugi nem csak téged irritál. engem is de kiba.szottul
2011. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!