Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek ciki, ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ciki, ha nem volt még bnőm és 1 barátom se?

Figyelt kérdés

Mostanában minden ismerősöm azzal piszkál, hogy miért nem szedek fel vmi csajt... De nekem egy barátom sincs és én ink. barátokat szeretnék, de senki nem barátkozik velem a suliban is csak akkor jönnek oda hozzám, hogy ezzel piszkáljanak. Én hülyeségnek tartom a tinis kapcsolatokat, mert Facebookon is meg mindenhol azt látom, hogy 2-3 hónap után már szakít mindenki és megy bele az újabb kapcsolatba. Nekem van hülye felfogásom, hogy nem szeretnék komoly dolgot, csak barátságot? Mit tegyek? Ez nagyon rossz :(


17/F


2011. júl. 14. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ennyi...

Hasonlo cipoben vagyok.

Írj es dumaljunk!


17F

2011. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem hoszabbtávú pasim nem volt, de szerencsére barátok fiúk/lányok sok van =)


18/L

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

termelj tesztoszteront oszt meglátod, hogy a srácok irányából miért van értelme a tinikapcsolatoknak...

most itt csak neked megsúgom, HOGY BEJUSS A BUGYIJÁBA!!!

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

19:36:

Eddig ezt én is tudtam... De, ha megunják egymást úgy is szét mennek, új pénisz vagy vagina után kutatva. De egy lánnyal nem lehet elmenni sörözni, bulizni, moziba meg ilyenek, csak ilyen unalmas szerelmes dolgok, mint a csók, dugás. Ehhez én még fiatal vagyok meg ink. élni szeretnék a barátokhoz felsorolt módokon, de ahol lakom droidok az emberek. :(

2011. júl. 14. 19:43
 5/17 anonim válasza:

mi az h egy csajjal nem lehet elmenni sörözni meg meg moziba meg hova is? mind1. nem mindenki egy elcseszett csipkerózsika. kicsit nézz körül és kérd meg a "piszkálódós" emberkéket h akk ismertessenek meg vkivel hamár ennyire unatkoznak ne csak a szájuk járjon.

16/L

2011. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy pasinak simán lehet csaj barátja is úgy h ne legyen semmi köztük, nekem is vannak fiú barátaim


(2es válaszoló)

2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
miért hol laksz?:D
2011. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szegeden :'(
2011. júl. 15. 01:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"De egy lánnyal nem lehet elmenni sörözni, bulizni, moziba meg ilyenek, csak ilyen unalmas szerelmes dolgok, mint a csók, dugás."


Ez egyáltalán nem így van? honnan veszed ezt hogy egy lánnyal nem lehet csinálni semmi jó dolgot??:)

a lányok is ugyanúgy élik az életüket buliznak haverokkal vannak stb.. de majd rájössz hogy a csók meg a szex nem is olyan unalmas mint hinnéd.

2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

sose buliztál még lányokkal? énis csaj vagyok és barátokkal (fiúk, lányok) ugyan úgy eljárok bulizni, hülyülni


am lehet azért nem barátkoznak mert valami olyan a megjelenésed illetve viselkeedéset ami nem megszokott


muti képet

2011. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!