Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek ciki, ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ciki, ha nem volt még bnőm és 1 barátom se?

Figyelt kérdés

Mostanában minden ismerősöm azzal piszkál, hogy miért nem szedek fel vmi csajt... De nekem egy barátom sincs és én ink. barátokat szeretnék, de senki nem barátkozik velem a suliban is csak akkor jönnek oda hozzám, hogy ezzel piszkáljanak. Én hülyeségnek tartom a tinis kapcsolatokat, mert Facebookon is meg mindenhol azt látom, hogy 2-3 hónap után már szakít mindenki és megy bele az újabb kapcsolatba. Nekem van hülye felfogásom, hogy nem szeretnék komoly dolgot, csak barátságot? Mit tegyek? Ez nagyon rossz :(


17/F


2011. júl. 14. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad... gyúrjál! vagy mutass képet, megmondjuk, h miért nincs csajod!
2011. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na ez szíven ütött , hogy nem lehet elmenni velük sehova .... Én barátnőmmel 4 hónapja vagyok együtt , de ez alatt a 4 hónap alatt volt szinte minden .... Strand , pizzéria , mozi , retro club , kocsma szinte minden , hidd el sok minden lehet csinálni egy lánnyal !!!! És nekem régebben is több volt a csaj haverom , nem hiába jóóóó velük !!!! =)

Na meg a csókot megunni ? Csókolózni nagyon jó dolog , valószínű , hogy nem csókolóztál még és azért nem jön be .... Na meg a dugást is megunni aztaaaaa :O Ma is megvolt 2 szer :-D Szóval nehéz megunni !!!! =)

2011. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"unalmas szerelmes dolgok, mint a csók, dugás."

pff.. miért lenne unalmas? -.-''

Lehet hogy neked az.. és ez itt a probléma ..

2011. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Lehet azt gondolod hogy egy csajjal vagyis a csajoddal nem tudsz sörözni vagy buli meg mozi dehogyisnem..simán eltudsz menni de akkor keress egy olyat aki nem csak a szerelemnek él. mert egy szerelmi kapcsolat ami jól működik nem a dugásról meg a csókról szól ahogy azt írtad..
2011. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
te figyi most halal komolyan kerdem nem erzel semmi furat a fiuk irant ...amugy ha nem otthon ulnel akor lenne baratod.. Es sztem szegeden i vannal jofejek
2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem nincs rossz felfogásod sőt!! Tudod az embereknél bevett szokás hogy ha nem vagy olyan mint ők akkor nem vagy senki!! Engem például világ életemben megvetettek mert más ként láttam a világot mint ők !Sokkal tisztábban mélyebben én megláttam az igazságot és mivel ezáltal jobban tudtam viszonyulni mindenhez én lettem kiközösítve!!!

Ha nem tévedek te is olyan vagy hogy nem pillanatnyi társaságot keresel ha nem olyan kapcsolatot ami egy életen át tart egy embert aki kiáll érted!!! Na az emberek többsége nem ilyen csak a pillanatnyi szerelemnek barátságnak élnek !!!

Ezt csak azért mondom hogy ne törődj azokkal akik az miatt piszkálnak hogy mért nem mész csajozni stb..!! Mert ez csak arra megy ki olyan legyél mint ők olvadj be!! de a lényeg hogy csak ezt tedd amit te látsz jónak nem pedig mások!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van és annak is teszek. Mivel bnőzni 21 éves koromig nem szeretnék, barátaim meg nincsenek, itthon alszok egész nap.
2011. júl. 17. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!