Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye másokat is idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye másokat is idegesítenek ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

Tudjátok a farokméretes kérdésekre gondoltam, meg azt, hogy 14 évesen ciki e szűznek lenni stb.


Eddig simán elnéztem ezek felett a kérdések felett nem izgattak, de mivel nagyjából olvasom a kérdéseket és minden második ilyenekről szól felidegesít.


Mi lenne ha innentől leszarnánk? Nem kellene nekik válaszolni, és akkor abba hagynák a p*csába az egészet.


Van jobb dolgom is nem kell fikázni, mikor ide jövök kikapcsolódok, és időtöltés képen próbálok segíteni másnak, de amikor minden második ilyenekről szól felidegesít.


2011. júl. 14. 21:12
1 2
 11/18 kovpet ***** válasza:
22:03 nem a mennyiség számít...
2011. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
engem még rohadtul idegesít a 'rendes pasik mért nem kellenek a lányoknak' a 'hova tűntek a kedves lányok' és a 'mekkora az esélye h terhes legyek' kérdések is. de ha ezeket mind kiirtanák az oldalról, kb nem lenne itt kérdés...
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
egyetertek veled.
2011. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A "Ugye másokat is idegesítenek ezek a kérdések?" kérdésekből is hetente van legalább egy. Szóval ezt bebuktad...
2011. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

na meg a kis tizenéves buták: szex volt, most akkor terhes vagyok? terhes lehet a barátnőm? help pls meg S.O.S.

hát pff : D

2011. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de engem is nagyon zavar, ha lenne annyi esze annak, aki kérdezni akar, megnézi hogy van-e már olyan kérdés. Akkor nem lenne ennyi farokméretes, szüzes hülyeség.
2011. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen engem is.Én még szüz vagyok,de már MINDENT elolvastam a szexről,sőt MINDEN le van irva 1000x.Főleg az idegesit mikor kis pics*k az kérdezgetik,hogy:a barátom beleélvezett a számba,terhes lehetek???na ekkor a fejemet a falba verem :P 15/L
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez engem felvidít, hogy vannak ilyen viccesek. Meg hogy ennyi meg ennyi a cerka.
2011. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!