Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta. Mit tegyek? Mi legyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Van 1srác akivel lassan 4éve ismerjük egymást.

Ha van be van bas*va akkor mindig rám van kattanva.

Ha józan akkor bámul, megcsikiz, cukkol, idegesít.

Egy buli alkalmával együtt aludtunk, meg akart csókolni de nem hagytam neki (2szer próbálkozott). Bnőmnek azt mondta nem emlékszik semmire, nekem pedig mindent visszamondott h mi történt kettőnk között.

Azóta egyre jobban bensőséges viszony alakult ki köztünk pl. megosztjuk egymással a párkapcsolati ügyeinket.

De bevallotta hogy neki a szőke hajú lányok jönnek be, nah itt a bibi h én eredeti barna vagyok.

Akkor most h is van ez?


2011. júl. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egyszer be van begint b*szva,akk mondd meg neki,,h ez neked nehez....fogalmad nincs h most mi van itt,nem tudzs rajta kiigazodni,mert nem tudo,h komolyan e gondolja a kettotok mostanaban erdekes kapcsolatat. :D:)
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismerős szitu. a srác valszeg vonzódik hozzád de nem akar kapcsolatot, szívesen szórakozna veled amíg nem kell ezen agyalnia. ha benne vagy ebben, akk oké, ha rosszul esik, próbáld megbeszélni vele.
2011. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ajánlom a "Családi kapcsolatok - Egyéb kérdések-et" legközelebbre, mert tuti nem vagytok 18 évesek, de lehet hogy még 14 sem.
2011. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uccsó válaszadó: 17-18évesek vunk:D
2011. júl. 18. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nagyon infantilisek vagytok. Ami nem baj.

Tíz éve amit, ahogy írsz egy 16 évesre már nem lett volna igaz.

2011. júl. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!