Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ösztönösen a hajamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ösztönösen a hajamat birizgálom, akkor tetszik?

Figyelt kérdés
van egy fiú haverom, aki nem jön be külsőre, csak 2-3 hónapja ismerem kb, de ha vele beszélek vagy meghallom a nevét ösztönösen a fejemhez nyúlok és a hajamat simogatom meg birizgálom... igazából ezt csakúgy is szoktam csinálni... de most tetszik csak nem merem bevallani magamnak? páran már csesztettek is ezzel hogy tuti bejön, de egyszer megkérdezték részegen is és akkor azt mondtam hogy nem, és tudjátok a részeg ember őszinte :D szerintetek? :)
2011. júl. 15. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Annyira idegel hogy a hajadat téped.
2011. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a részeg ember őszinte ?XD kétlem én részegen hazudok mint a vízfolyás :D vagy : 6 sör előtt 6 sör után .. szitu


am gondolom h tetszik :D 1 próbát megér


19F

2011. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én neki nemhiszem hogy tetszem
2011. júl. 15. 09:59
 4/19 anonim ***** válasza:

mi pasik ti csajok a nemi szerveink össze illenek és ezt mi is tudjuk. kell még magyarázat ?:D miért ne tetszenél neki?


19F

2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mert haverság inkább... nem adja a jeleket
2011. júl. 15. 10:02
 6/19 anonim ***** válasza:

nők.....XD

a csajom meg mindig az ajkait nyalogatja, nedvesíti, mikor meglát engem, vagy épp ha rámnéz...mocskosul tetszek neki, de ő is nekem, szal ennyi a történet.:D

2011. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 15. 10:07
 8/19 anonim ***** válasza:

nem adja a jeleket .. XD mert mi nem adunk jeleket :P adjatok ti mi meg ink gerincet és tököt növesztünk és közöljük h bejövős-e vagy :D


19f

2011. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Smartguy86 ***** válasza:
Na neked se lehet sok agyad, ha ebből akarsz rájönni, hogy tetszik-e valaki :DDDD
2011. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és hogyan derítsem akkor ki?
2011. júl. 15. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!