Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha nem lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha nem lennének férfiak, mennyivel lenne jobb a világ?

Figyelt kérdés
:)
2011. júl. 15. 13:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó, te mivel foglalkozol? Tán egy személyben vagy író, költő, jogász, tolmács, fordító és képregényrajzoló?


Miközben én tényekkel tudom alátámasztani a magam igazát, te csak mocskolódsz. Okosabb lett volna, ha semmit sem írsz.

"Si tacuisses, philosophus mansisses! "

2015. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

És itt a női képregényrajzolók listája: a Wikipédia szerint.

[link]

2015. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Amúgy meg semennyivel nem lenne jobb. Nőből is van agresszív, erőszakos állat, és férfiból van is kedves, szelíd, jóravaló fickó.

És ha, teszem azt, kihalnának a férfiak, akkor tuti lenne a nőknek egy csoportja, akik dominálni akarnák a többi nőt. Lehet, hogy ezek a domináns női egyedek testileg is férfiasabban néznének ki: erősebbek, izmosabbak, szőrösebbek lennének a megemelkedett tesztoszteron-hormon miatt. És lehet, hogy még veszélyesebbek lennének, mint a férfiak, mert az evolúció során a férfi tipikusan a fizikai erejével vívta ki a hatalmat, ha viszont egy nő akart hatalomhoz jutni, akkor kevesebb fizikai erő birtokában kénytelen volt cselhez, ármánykodáshoz folyamodni. És egy olyan ellenfél, aki egyszerre erős és ravasz, olyat még a legprofibb, legdörzsöltebb tábornokok se kívánnának maguknak.


Láttatok már nőstény hiénát, igaz? Egyáltalán nem néz ki nőiesnek, és a nemi szerve is inkább férfi nemi szervhez hasonlít. Valami ilyesmi menne végbe az embereknél az evolúció során, ha a férfiak kihalnának.

2015. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

#21

Ezt én is kérdezhettem volna. Talán valami modern polihisztor vagy, higy Ennyire értesz mindenhez? Idézőjelbe másold már be, hogy mi az a mondatom, ami Szerinted mocskolódás, mert szerintem semmi. Semmit nem támasztottáll alá tényekkel csak egy rakás szexista ostobaságot írtál le. De várom a cáfolhatatlan bizonyítékaidat. Az egész megnyilvánulásoddak kétségbeesettan azt akarod sugallni, higy mennyire okos és felsőbbrendűbb vagy mindenkinél és feltétlen ida jelkett biggyeszteni, hogy jogi képzésre jársz. Ez mégis kit érdekel? Aztán ha bem tudsz mit mondani leugatsz, higy kussoljak és bekopizol egy közmondást persze latinul, mert te 40 centivel a föld felett jársz.

A bölcs és szerény ember azt is titkolja amivel felvághatna, míg az ostoba azzal is felvág, amivel nem kéne.

Ilyen érveléssel remélem nem ügyvédnek készülsz, mert akkor nem lennék a védenced.

Hülye sznob pics@. Ez talán sértő volt. De szerintem inkább tény.

2015. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Egy olyan lény ami a menstruációs ciklusátók teszi függővé a döntését bem rendelkezik fejlettebb igazságérzettel."

Na, ez csak mocskolódás. Emberi lényről nem beszélünk így. Amúgy is: míg valaki bíróvá válik, az egy kemény, embert próbáló feladat. Először is el kell végezni a jogot. Ahhoz pedig előbb be kell jutni az egyetem jogi karára. Amit most állami finanszírozáson szinte teljesen eltöröltek, de az én időmben egy komoly tanulásos, stresszelős próba volt, Magyarból, töriből jelesre vizsgázni, + a felvételit olyan jó szinten teljesíteni, hogy a felvételizők legjobb 20-30%-ába bekerülj.

Aztán, ami a bejutásnál is nehezebb: a bentmaradás. A professzorok imádják buktatni a diákokat, fiúkat és lányokat egyaránt. Megjegyzem: már itt lánytöbblet van:négy vagy öt lányra jut egy fiú. Pedig azért nem jár felvételin többletpont sehol, ha valaki lány, ezt ne próbáld bemesélni. Egyébként ahová jártam gimibe, ott is a lányok jobban tanultak a fiúknál. A fiúknak is lett volna szellemi kapacitásuk, de ők inkább mással voltak elfoglalva.

Mindegy: a jogi karon több lány tanult és tanul, mint fiú. És ha már elvégzed a jogot, ha nem vagy puncsos, vagy nincs külön agyad rá,az egy kínszenvedés. Sokan otthagyják menet közben, átjelentkeznek más szakokra, pl. bölcsészkarra, vagy egy könnyebb egyetem jogi karára pl. Gödöllőre. Megjegyzem: akik feladták, azokból fiú és lány is van vegyesen.

Ha elvégzed jön az újabb probléma: hol találsz állást? Túltelített a jogászi szakma, nagyon sokszor belterjesség van, hogy ha apucinak vagy anyucinak van egy jól menő ügyvédi vagy közjegyzői irodája, azt a gyermeke örökli.

Sok most is az álláskereső jogász: férfiak és nők is.De más diplomával is láttam álláskeresőket. Ha ugyanis meghirdetnek egy állást, az rendszerint le van zsírozva valamelyik nagykutya fiacskájának vagy kislányának.

Ha nagy nehezen találsz is állást, jön a szakmai gyakorlat, legalább 3 év, aztán jön a JOGI SZAKVIZSGA!

Az is egy óriási tanulásos, magolásos tortúra, ahol 3x kell bebizonyítanod, hogy ne vagy hülye, ami a vizsgáztatók (tapasztalt bírák, ügyészek, sztárügyvédek) előtt nem egy könnyű dolog, miközben ők könnyűszerrel bebizonyítják az ellenkezőjét. (Megjegyzem: a férfi vizsgáztatók hamarabb átengedik az embert, mint a nők), de a szakvizsgázók többsége is lány/nő volt.

Bíró pedig úgy lesz valaki, ha bírósági fogalmazóból lesz bírósági titkár, és ha valamelyik bíró kihal vagy nyugdíjba megy, akkor nevezik ki, de utána is naprakésznek kell lennie a törvényekből, rendszeres orvosi és pszichológiai vizsgálat van, szóval akkor se pihenhet valaki a babérjain.

Ezzel nem azt mondtam, hogy nincsenek férfi jogászok: vannak, sok köztük az okos, ügyes, értő szakember, de az tény, hogy a jogász szakma el van nőiesedve. Megjegyzem: vannak női mérnökök és matematikusok, akik szintén ügyesek okosak és értik a szakmájukat, ahol még mindig férfitöbblet van.

És ez nem attól függ, hogy ki "femcsi" és ki nem , hanem attól, ki mihez ért. És a nők igazságérzete igenis fejlettebb. Mint pl. az enyém is a tiednél. Lehet, hogy a férfiak (általában) erősebbek, jobb a zenei hallásuk, a tájékozódási képességük, a térlátásuk, de az igazságérzet a nőknél a fejlettebb, miközben a férfiak hajlamosabbak eldönteni egy dolgot csak az önzésük, az egoizmusuk fényében. (Ezért vannak korrupciós ügyekben a vádlottak padján is többször férfiak, mint nők.)

A bírónő a te esetedben is a gyermeked anyjának ítélte oda a gyerekedet? A gyerek általában jobban kötődik az anyjához, mint az apjához , hiszen az anya az, aki világra hozza, szoptatja, tisztába teszi eteti, stb., ebben sem a "femcsizés" van, hanem az élet rendje. Ha a te (volt) párod úgy kapta meg a gyereket, hogy semmit nem törődött vele, elhanyagolta, talán még meg is verte, a gyerek jobban szeret téged, te törődtél vele mindig, egy kortyot nem iszol, nem cigizel, soha nem járt el a kezed, és a párod volt a hunyó abban, hogy elváltatok( eltartatta magát veled, miközben megcsalt fűvel-fával, rád maradt a házi munka is), akkor aláírom, hogy az a bírónő egy feminista szuka volt.

Még valami: minden emberben van valami a másik nemből. Nekem is vannak férfias vonásaim, és benned is van feminin vonás, amit el is árultál magadról. Mit gondolsz, mivel?

Egyébként meg még nem kaptam választ arra, hogy te mivel foglalkozol.

2015. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"A bírónő a te esetedben is a gyermeked anyjának ítélte oda a gyerekedet? A gyerek általában jobban kötődik az anyjához, mint az apjához , hiszen az anya az, aki világra hozza, szoptatja, tisztába teszi eteti, stb., ebben sem a "femcsizés" van, hanem az élet rendje. Ha a te (volt) párod úgy kapta "


Nem mert se feleségem se gyerekem sincs. Az meg megint ostobaság, hogy minden a nőre hárul. Egy férfi ugyanúgy tisztába teszi a gyereket és kiveszi a részét a gyereknevelésből. Sőt amíg a nő otthon van és drámáhik a szörnyű házimunka miatt addig a férfi húzza tovább az igát és ő lesz a szószerinti családfenntartó. Persze ezért neki nem jár kirai nyugdíj se semmi. Ha pedig valami lóg a lábad között akkor kapásból hátrányból indulsz arra hivatkozva, hogy a gyerek jobban kötődik az anyjához. Vicc az egész. De persze ha a nő egy semmirekellő drogos qva akkor talán megkapod a gyereket de csakis talán, mert hát mi közöd hozzá hiszen végülis csak megcsináltad.

2015. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ügyvéd lennék, nem is vállalnám a védelmedet, még ha egy rahedli pénzt is keresnék vele. És szerintem még a férfi ügyvédek is hagynák hadd varrjon be a bíró (akár férfi akár nő) legalább 5 évre a rácsok mögé, ott aztán bizonyíthatod a férfiasságodat!:DDDD
2015. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ilyet nem is írtam, hogy minden a nőre hárul, hanem, hogy csak általában az anyák feladata ezt csinálni. Vannak apukák is, akik szívesen végeznek házimunkát és foglalkoznak a gyerekkel, sőt olyanra is láttam példát, ahol anyuci letiplizett Mr Aktuálissal , és az apa nevelte a gyerekeket, sőt az olyan kiskölyköt is, akihez semmi köze nem volt vérségileg. Minden elismerésem az ilyen apukáké.

Gondolom még csak egy fiatal srác vagy, ezért írsz így. Ha majd idősebb leszel,és gyereked is lesz, talán másként látod a világot. (Ami azzal kezdődik, hogy ha valakit a párodul választasz, azt tiszteled és becsüld), és rájössz majd, hogy a házimunka is munka, és a gyereknevelés igen nehéz feladat

Ami meg a nyugdíjrendszert illeti, lehet, hogy majd a férfiak is nyugdíjba vonulhatnak 40 év szolgálati idő után. Mindenesetre már tárgyalják az ügyet a kupolás majomházban. (Vagy legalábbis napirenden van, ha ráérnek a migrációs hisztéria közepette.)

2015. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!