Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta megláttam a tescoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megláttam a tescoba azt a lányt, csak oda megyek hogy láthassam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem már neki is feltűnő hogy egy nap 2x is megyek tescoba,de csak miatta megyek,olyan szép,és olyan bájos a mosolya,anyám meg nem hagy békén,már nem enged tescoba menni,mert tudja hogy oda vagyok,és én meg nem merek vele beszélgetni ott a pénztárnál mikor ott állnak mögöttem 100an,nem tudom mit tegyek.. 21 /F
2011. júl. 15. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni a lányt.. persze ne a tesco legyen a romantikus randi hely XDD 21 évesen meg ne anyuddal csajozz, hagyd el anyudat.
2011. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ha mész, akkor írd le egy cetlire a telefonszámod és add oda neki. ha érdekled, akkor fel fog hívni, ha nem, akkor felejtsd el.
2011. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

addig lépj még le nem csapják a kezedről.

kérd el a számát, várd meg meló után, hívd meg valamire vagy mittomén, de ne legyél pussy hajrá body

mással meg ne foglalkozz, főleg olyanokkal akiket nem ismersz.

2011. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mikor piros masni van a hajában akkor ne tégy semmit! Ez fontos.

Vegyél valami ruhát, inget, kérdezd meg ez jó méret e rád, te nem tudod. Reakcióból lejön, hogy van e esélyed a továbbiakra.

Csak nappali müszakban van? Éjjel egyszerübb lenne, akkor csak ketten vagytok ott. És ne akkor állj neki flörtölni mikor ég a keze alatt a munka vagy majd leesik a feje, mert akkor lehetsz Brad Pitt is akkor is fejbevág egy hallal.

Vörös a csaj?

2011. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy munka után meghívhatod-e egy italra?
2011. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mért lenne piros masni a hajába?:)

barnás szőke a haja,barna a szeme,vékony,gyönyörű göndör hajú!

2011. júl. 15. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Én fokozatosan próbálnék vele kontaktust teremteni. Pár alkalommal csak egy-egy szemtől-szembe mosoly, aztán ha olyan alkalom adódik, pár kedveskedő, esetleg viccelődő megjegyzés, aztán megpróbálnék pár szót beszélgetni is vele, már amennyire a hely, sor, stb. engedi. Végül elkérném a számát, vagy felírnám az enyémet. De ezelőtt mindenképpen ki kell alakítani valamilyen kapcsolatot, valamilyen benyomást kell tenni rá, mert ha csak úgy odalököd neki a számodat, nagyon kicsi az esélye, hogy szimpatikusnak itéljen Téged, és az egész helyzetet.

35F

2011. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne szarozz, mert akkor látja, hogy nem vagy bátor. Hívd el valahová.
2011. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy csomag óvszert, amikor fizeted kérdezd meg nincs-e kedve segiteni elhasználni.


Nah jó. Viccet félretéve. Ne várd meg munka után, szerintem az más olyan lenne, mintha zaklatnád. Fizetéskor hagy ott "véletlenül" a tárcád. Hagyj benne szép dolgokat. Valami kedves idézetet, magadról édi gyerekkori képet, ami megfogja. És persze legyen valahol benne egy névjegykártya is, hogy fel tudjon hivni. Felhiv, találkoztok, hálád jeléül meghivod valamire, beszélgettek, stb. Sima ügy.

2011. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

...meg hagyj a tárcában 10milliót...

Biztos jelentkezni fog.

vagy nem? :-)

2011. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!