Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs miért élnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nincs miért élnem, és küzdeni! Mit tegyek? Nagyon szeretem a volt barátomat! Nekem 3év 8hónap sokat jelent, bár 3hónapja vége! Ma viszont megláttam egy lánnyal! Pénteken meg még engem csokolgatott!

Figyelt kérdés

Na szóval: 3év 8hónapig voltam együtt a párommal, elhanyagolt, sokat veszekedtünk alig volt időnk találkozni!

És szakított velem mert meglátott egy fiúval beszélgetni!

Msnen sűrün beszélgetünk szinte mindig ő ír rám és hívogat!Én meg ezért újra beleszerettem, és próbáltam többször kezdeményezni.Ő volt mikor hitegetett, na meg volt mikor mondta hogy nincs esély.

Ma viszont megláttam egy lánnyal,pont motorral mentem és mikor megláttam majdnem belesodrottam egy autóba mert olyan dühös lettem!A csaj összeshaját kitudtam volna tépni, mikor visszafele jöttem láttam őket az exem nagyon bele volt bújva abba a csajba.

Odamentem,mondta hogy ő csak egy barát bla bla na nem hiszem el!

Most kitöröltem egy közösségi oldalról.

Elterveztem szóba se állok vele.

Hisz ez rosszul esett, hisz pénteken ölelgetett csókolgatott!

Nagyon nehéz túllépni rajta, mert nagyon szeretem,úgy érzem nincs miért éljek.Nincs ki éltessen!:(:(


2010. jún. 30. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem először is irány a csajszikkal bulizni egyet ahol kicsit kitombolod magad , aztán próbáálj meg egy másik srácot keresni.Tudom könnyű mondani.... De ezek alapján amit leírtál , jó már nem sülhet ki ebből a kacsolatból , próbáld meg túltenni magad rajta.Kitartás!

20/f

2010. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szivesen beszélgetek veled,ha van kedved írj privátot
2010. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az első jól beszél, ennyi idő után élvezd ki inkább a szabadságot! nyár van, bulik, sok pasi:) ha egy hónap múlva is ennyire hiányzik, beszélj vele!
2010. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De más fiúra sem tudok gondolni,nagyon szerete.

Bár tudom hogy túl kell lépjek, és semmi hülyeséget nem csinálni, mert ősem érdemli meg vagyis ő főképpen nem!

2010. jún. 30. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

"semmi hülyeséget nem csinálni, mert ősem érdemli meg vagyis ő főképpen nem!"

Na ez a beszéd :) Az a lényeg , hogy ne arra gondolj milyen jó volt vele , hanem hogy ő már túltette magát rajtad(a jelekből ítélve) , és hazudott mikor arról hitegetett hogy még lehet köztetek valami.

2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ugye nem akarsz hülyeséget csinálni ??
2010. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megfordult az agyamba hogy kimegyek a vasúthoz, vagy szembe megyek egy kamionnal mert nagyon ideges voltam!

De már ez elmúlt, az a baj hogy eléggé be vagyok golyózva mióta nem vagyunk együtt!De annyira hülye csak nem lennék!

2010. jún. 30. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
NE IS LEGYÉL !!!! Nem ér meg annyit a srác , akármennyire is szereted(ted) , biztos hogy találsz olyat aki megbecsül téged , és akkor boldogabb leszel mint ezzel voltál!
2010. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit javasolnék még esetleg , hogy beszéld ki/meg a dolgot valamelyik jó barátnőddel vagy akivel akarod, ne fojtsd magadba a dolgot.
2010. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz 1 kan ari vagy!Csak túl leszek valahogy!
2010. jún. 30. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!