Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm rosszindulatú, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rosszindulatú, vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki belém volt esve éveken át, végül nem jöttünk össze, csak mint barátok maradtunk jóban. aztán én férjhez mentem, rá egy évre ő is talált egy lányt, elvette. Majd újságoltam neki, h babát várok, rá fél évre ők is babát várnak. Barátnőm szerint még mindig szerelmes belém, és úgymond "meg akarja mutatni". Szerintetek?
2011. júl. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot... ez a legegyszerűbb.
2011. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rosszindulatu a baratnod, csak hulyeseget mondott. Nem latok osszefuggest. A hazassagok nagy reszeben elso par evben szuletik baba. Ez normalis. Ha nem keres teged a srac, szerintem semmit a vilagon nem akar neked bizonyitani.
2011. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baráti kapcsolatban vagyunk régóta a sráccal. Működni látszik.
2011. júl. 15. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem se nem rosszindulatú és nem is hinném, hogy igaza van csak ő így látja a dolgokat
2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beléd gyereket csinál egy másik nőnek? Szerintem a barátnődnek élénk a fantáziája.
2011. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát... kicsit paranoid lenne azt gondolni, hogy valaki csak azért nősül, és lesz gyereke, hogy neked jól "megmutassa".
2011. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akik mindenen kombinalnak. Ok azok, akik elhiresztelik, hogy xy csak azert nosul, mert jon a gyerek stb. Epp ilyennek kepzelem el a baratnodet.
2011. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pusztán ezekből a tényekből nem lehet erre következtetni. egyébként is te érzed hogy viselkedik veled a pasi. neked kell tudnod, hogy így van-e vagy nincs. Egyébként attól hogy a barátnődnek ez a véleménye miért lenne már rosszindulatú?
2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jójó, nem rosszindulatú és lehet, h csak kombinál. Én nem tudom, h mit gondol a srác, mert amíg tudtam, h fülig szerelmes, addig se nyomult, amikor mondtam, h ne tegye.
2011. júl. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!